Naujienų srautas

Veidai2019.10.26 11:14

„Šok su žvaigžde“ žiūrovų klausimus atsakinėjęs Simas Kučas: jaučiuosi, kaip pirmą kartą įsėdęs į automobilį

LRT.lt 2019.10.26 11:14

„Mano tikslas būti prieš paskutiniu pagal komisijos balus. Žinoma, tai sudėtinga“, – sako teniso treneris ir projekto „Šok su žvaigžde“ dalyvis Simas Kučas, atsakinėjęs LRT socialinių tinklų sekėjų užduotus klausimus. Jis papasakojo apie savo santykius su partnere Melisa Valinovič ir kitais projekto dalyviais.

„Savo debiutą projekte vertinu gerai, tikrai džiaugiuosi, kad priėmiau prodiuserio pasiūlymą. Tiesa, vasarą turėjau merginą, kuri nepritarė mano dalyvavimui, bet aš nutariau išbandyti save ir kol kas matau tik teigiamus dalykus“, – pasakoja S. Kučas ir projektą vadina vienu geriausių jam nutikusių nuotykių.

Vienos iš laidų metų komisija pasakė Simui, kad turėtų labiau gerbti savo partnerę. „Galbūt taip atrodo todėl, kad pasirodymo metu aš labai daug galvoju apie žingsnius, man dar kiek trūksta užtikrintumo.

Tai šokėjų erdvė, kuri man nauja. Jaučiuosi panašiai kaip pirmą kartą įsėdęs į mašiną, kai pradedi mokytis vairuoti, tačiau dar nežinai, kur stabdžiai, kur pavaros ir pan. O partnerę tikrai gerbiu“, – patikina Simas.

Jis džiaugiasi, kad su kiekvienu pasirodymu jam vis lengviau atsipalaiduoti, o ir jaudulio, rodos, būna mažiau. „Praėjusį šeštadienį dar labai tikėjausi, kad neiškrisiu. Tiesa, daugiau vilčių dėjau ne į savo šokį, o į žiūrovų palaikymą“, – prisipažįsta „Šok su žvaigžde“ dalyvis.

„Rytas“ ar „Žalgiris“? Kaip su Stonkuviene? Kaip sekasi dėlioti prioritetus? Simo Kučo atsakymai – vaizdo įraše.

Paklausk žvaigždės. Simas Kučas: grožis man – emocija
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi