Naujienų srautas

Veidai2019.10.25 16:11

„Šok su žvaigžde“ dalyviai Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj: negali žinoti, kas paslys rytoj

LRT.lt 2019.10.25 16:11

Ne vienerius metus pažįstami choreografas Paulius Šinkūnas ir šokėja Katerina Voropaj džiaugiasi, kad jų pažintis tapo tvirta partneryste LRT TELEVIZIJOS projekte „Šok su žvaigžde“. Jie sako kiekvieną savaitę siekiantys geriausio rezultato, nors pripažįsta – kad ir kiek pastangų įdėtum, akimirką, kai skelbiama projektą paliekanti pora, širdis labai virpa.

„Kai praėjusį šeštadienį projekto „Šok su žvaigžde“ vedėjai vardijo, kurios poros lieka projekte, o su kuria tenka atsisveikinti, širdis virpėjo visiems. Po laidos pasikalbėjome su kitais dalyviais, visi patikino, kad nė vienas nebuvo ramus. Žinoma, kai esi komisijos balų lentelės viduryje, tikiesi, kad ir žiūrovams pasirodymai patiko.

Tačiau tai, kad žiūrovų balsai bus skelbiami tik pasibaigus projektui, iš pradžių galbūt kažkam kėlė pasipiktinimą, tačiau manau, kad taip žymiai įdomiau, išlaikoma daug daugiau intrigos“, – sakė P. Šinkūnas ir patikino, kad kiekvienos laidos laukia ne su nerimu, o su malonumu, su džiaugsmu ir tikisi, kad dar ne vieną šeštadienį galės suktis ant parketo.

„Katenka, tai kuris partneris geresnis?“, – į pokalbį netikėtai įsiterpė atlikėjas Donatas Montvydas. Jis ir pats prieš keletą metų dalyvavo panašiame šokių projekte, kur jo partnerė buvo būtent Katerina. Jiedu tapo ir projekto nugalėtojais. Pergalės skonis Katerinai pažįstamas, tačiau „Šok su žvaigžde“ ji sakė siekianti kartu su Pauliumi kiekvieną savaitę pasirodyti kiek įmanoma geriau. „Niekada negali žinoti, kas gali nutikti, kas paslys rytoj“, – atsargiai svarstė ji.

Paulius pasakojo, kad yra labai dėkingas savo šeimai, kad ir po ilgų treniruočių galėtų pailsėti. „Jei ne mano šeima, galbūt būčiau ir subyrėjęs, todėl labai jiems dėkoju“, – kalbėjo P. Šinkūnas.

Visas pokalbis su P. Šinkūnu ir K. Voropaj – vaizdo įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi