Naujienų srautas

Veidai2019.10.23 21:26

Atsisveikinusių Justės Komskytės-Vaiciekiūtės ir Gabrieliaus Sasnausko akimirkos projekte „Šok su žvaigžde“

LRT.lt 2019.10.23 21:26

Net tris savaites Justės Komskytės-Vaiciekiūtės ir Gabrieliaus Sasnausko pora džiugino nuostabiais pasirodymais LRT TELEVIZIJOS projekte „Šok su žvaigžde“. Justė ant parketo buvo atsinešusi ir smuiką, pora taip pat sukosi pagal dainą, laimėjusią šių metų „Euroviziją“.

Justė – viena iš trijų talentingų Lietuvos smuikininkių grupės „Electric Ladies“ narių, kartu su grupe garsinaLietuvą koncertuodama įvairiose pasaulio šalyse. Justė taip pat yra televizijos autorinių programų prodiuserė ir groja orkestre „Vilnius Sinfonietta“.

Simboliška – pirmojoje projekto „Šok su žvaigžde“ laidoje ant parketo Justė pasirodė su smuikeliu. Netrukus prie jos prisijungė jos šokių partneris Gabrielius, standartinių ir Lotynų Amerikos šokių mokytojas, daugkartinis tarptautinių sportinių šokių varžybų finalininkas, nuosavos šokių studijos įkūrėjas. Pora žiūrovams prisistatė lėtuoju valsu, teisėjų įvertintu 14 balų.

Antrojo projekto šeštadienio Justė laukė su nerimu – repetuodama ji pasitempė nugaros raumenis, tad likus porai dienų iki tiesioginio eterio visu krūviu repetuoti negalėjo.
Lėtąjį valsą Justė šoko jau su skaudančia nugara.

„Kiekvienas žingsnis kelia skausmą. Tai diktuoja ir mūsų šokių choreografiją – negalime repetuoti įvairių pakėlimų, negaliu labai sukioti korpuso ir pan. Be to, negaliu repetuoti taip ilgai, kaip anksčiau. Dabar daugiausiai repetuojame po porą valandų per dieną, po valandos darbo stengiamės pailsėti“, – portalui LRT.lt pasakojo J. Komskytė-Vaiciekiūtė.

Vis dėlto antrąjį projekto šeštadienį Justė ir Gabrielius šoko rumba.

Pasirodymui jie pasirinko baltus, paukščiais puoštus drabužius su plačiomis, sparnus primenančiomis rankovėmis. Scenoje pora skraidė pagal šiemet „Eurovizijoje“ triumfavusio olando Duncano Laurence dainą „Arcade“. Poros pasirodymą komisija įvertino 17 balų.

Lyriškai pradėję projektą, Justė ir Gabrielius trečiajai laidai pasirinko tango. Komisija džiaugėsi partnerės daroma pažanga, o poros šokį įvertino 16 balų.

Susumavus teisėjų balus ir žiūrovų balsus, Justė ir Gabrielius turėjo atsisveikinti su projektu „Šok su žvaigžde“.

LRT.lt primena, kad projekto metu žiūrovų balsai nebus skelbiami. Jų balsai lemia pusę bendro įvertinimo. Jeigu susumavus komisijos ir žiūrovų balsus po lygiai balų surenka kelios poros, aukščiau įvertinama ta, kuri surinko daugiau žiūrovų balsų. Žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“. Kaip balsavo žiūrovai bus paskelbta portale LRT.lt po projekto „Šok su žvaigžde“ finalo.

Daugiau akimirkų - nuotraukų galerijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi