Veidai

2019.10.23 14:38

Aktorius Bryanas Cranstonas pravėrė filmavimo užkulisius: parodė, kaip tampa „Bręstančio blogio“ herojumi

LRT.lt2019.10.23 14:38

Norint tapti serialo ir filmo „Bręstantis blogis“ veikėju Walteriu White‘u aktoriui Bryanui Cranstonui tenka nemažai laiko praleisti grimo kėdėje. Savo socialiniame tinkle aktorius pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas jo virsmas į žinomą herojų.

Aktorius vaidino visuose penkiuose serialo „Bręstantis blogis“ sezonuose, o jo įkūnytas personažas Walteris White’as netgi pelnė aktoriui „Emmy“ apdovanojimą. Jo herojus trumpam sugrįžta į ekranus „Bręstančio blogio“ filme.

Tiesa, seriale aktoriaus herojui diagnozuotas plaučių vėžys, tad jis neteko plaukų. Aktorius nufilmavo, kaip grimeriai darbuojasi, kad sukurtų reikiamą jo herojaus įvaizdį. Panašu, jog prieš filmavimus aktorius grimerinėje užtrunka – spėja perskaityti scenarijų, užkąsti ir atsigerti, pabendrauti su kūrybine grupe.

„Nežinau, kodėl filmavimai tiek užtrunka, nes Walteriu White’u pavyksta tapti mažiau nei per minutę“, – juokauja aktorius, pravėręs filmavimo užkulisius.

„Tai tas pats, kas užmirštame lagamine rasti seną megztinį, kurį kažkada mielai dėvėjai ir šūkteli: „Tik pažiūrėkite, aš jį pamenu!“, – apie savo vaidmenį ir Walterio personažą aktorius yra sakęs portalui people.com.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.