Veidai

2019.10.22 17:02

Gimtadienį švenčiantis Donatas Montvydas – apie savo savybę, kuri erzina aplinkinius

LRT.lt2019.10.22 17:02

Spalio 22 d. 32-ąjį gimtadienį švenčia dainų autorius ir atlikėjas Donatas Montvydas, „M.A.M.A“ muzikos apdovanojimų laureatas, du kartus atstovavęs šaliai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Nors atlikėjas pripažįsta, kad naktis jam – magiškas kūrybos laikas, pastaruoju metu jis mieliau renkasi kokybišką poilsį ir laiką su šeima.

Donatas Montvydas, užsienio gerbėjams geriau pažįstamas kaip Donny Montell, pripažįsta, jog užsibrėžęs tikslą negaili jėgų.

„Esu erzinančiai įkyrus perfekcionistas. Dėl to labai kenčiu pats ir nervinu kitus žmones. Tai nereiškia, kad man visur puikiai sekasi, tai reiškia, kad aš visada bandau užsibrėžti tikslą padaryti geriausiai, kaip įmanoma“, – apie pastangas, kurias sudeda į savo kūrybą, yra pasakojęs D. Montvydas.

Anot atlikėjo, nors jo gyvenimo ritmas išties įtemptas, pastaruoju metu jo diena atrodo šiek tiek kitaip nei anksčiau – naktinį darbą garso įrašų studijoje pakeitė poilsis ir laikas su šeima.

„Anksčiau dirbdavau naktimis, nes naktis kūryboje – labai magiškas laikas. Daug mano kūrinių, ypač pirmųjų, gimė 3–4 val. ryto, – apie kūrybinius polėkius LRT RADIJUI pasakojo atlikėjas. – Tačiau dabar stengiuosi dirbti dieną, nes jaučiu, kad nemiegoti naktį darosi sudėtinga. Kad po bemiegės nakties atsistatytų kūnas ir protas, man prireikia poros dienų. Naktį dirbu tik tada, jei jaučiu, kad niekaip negaliu praleisti tam tikros emocijos ir privalau realizuoti dainą.“

Donatas Montvydas „Eurovizijoje“. 1 diena

D. Motvydas gimė 1987 m. Vilniuje. Muzikiniu keliu atlikėjas žengti pradėjo dar vaikystėje, tačiau visoje šalyje dainininkas išpopuliarėjo 2008 m., kai muzikiniame projekte „Lietuvos dainų dešimtukas“ su scenos partnere Aiste Petkevičiūte užėmė 1–ąją vietą.

Į pasaulinę areną atlikėjas įžengė 2012 m., kai atstovavo Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse, kuris vyko Baku, Azerbaidžane. Sėkmingai patekęs į pusfinalį, šaliai D. Montvydas iškovojo 14-ą vietą.

Dar didesnė sėkmė „Eurovizijoje“ D. Motvydui nusišypsojo 2016 m. Tada jis su daina „I’ve Been Waiting for This Night“ dalyvavo Stokholme, Švedijoje vykusiame dainų konkurse. Tąkart atlikėjas pateko į konkurso nugalėtojų dešimtuką ir Lietuvai pelnė garbingą 9-ą vietą.

Šiuo metu D. Montvydas rengia koncertus, filmuojasi televizijos projektuose ir toliau pluša garso įrašų studijoje. Atlikėjas nežada sustoti ir ketina toliau leisti dainas bei burti gerbėjų ratą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. „Esu prikaupęs tiek dainų, jog užteks porai metų“, – portalui LRT.lt yra sakęs atlikėjas.

Donatas Montvydas „Eurovizijoje“. Donatas su Švedijos lietuviais ir šeima.
Donatas Montvydas „Eurovizijoje“. 2 diena
Donatas montvydas „Eurovizijoje“. Pasirodymo diena.