Veidai

2019.10.21 18:46

Prisiminkite: labiausiai komisiją sužavėjusios praėjusio šeštadienio „Šok su žvaigžde“ poros

LRT.lt2019.10.21 18:46

Rumba, Vienos valsas, samba ir kvikstepas. Šie šokiai praėjusį šeštadienį labiausiai pakerėjo komisiją. Juos atlikusiems šokėjams teisėjai skyrė daugiausiai balų.

Dosniausiai komisija praėjusį šeštadienį įvertino Tadą Gryn ir jo partnerę Alą Karpenko. Pora šoko rumbą ir iš komisijos sulaukė vien devynetų, iš viso – 27 balų.

Antra daugiausiai balų trečiojoje „Šok su žvaigžde“ laidoje surinkusi pora – Indrė Stonkuvienė ir Rolandas Beržinis. Vienos valsą šokusi pora pelnė 25 komisijos balsus. Tobulumo siekis gali privesti prie beprotybės. Tokią žinutę skleidė Indrės ir Rolando šokis. Tai bylojo ir pasirodymo pabaigoje vilkėti tramdomieji marškiniai.

Po lygiai komisijos balų – po 24 – praėjusioje laidoje pelnė Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius bei Paulius Stravinskas ir Ainė Juzėnaitė. Paulius ir Ainė energingai bei ekspresyviai šoko sambą.

Simona ir Ligitas ne mažiau energingai ir žaviai straksėjo kvikstepo ritmu.

Dalyvių pasirodymus vertino komisija – Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, Pasaulio ir Europos pirmenybių daugkartinė medalininkė Lina Chatkevičiūtė, Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių triskart vicečempionas Justas Kučinskas.

Balsuoti gali ir „Šok su žvaigžde“ žiūrovai. Jų balsai lemia pusę bendro įvertinimo. Jeigu susumavus komisijos ir žiūrovų balsus po lygiai balų surenka kelios poros, aukščiau įvertinama ta, kuri surinko daugiau žiūrovų balsų.

Žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“. Kaip balsavo žiūrovai bus paskelbta portale LRT.lt po projekto „Šok su žvaigžde“ finalo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt