Naujienų srautas

Veidai2019.10.20 09:15

Projekto „Šok su žvaigžde“ užkulisiuose veiksmo ne mažiau nei ant parketo

LRT.lt 2019.10.20 09:15

Likus valandai iki tiesioginės „Šok su žvaigžde“ transliacijos, projekto užkulisiai dūzgia it bičių avilys – dalyviai ruošiasi savo pasirodymams, bendrauja, kovoja su jauduliu. Kai kurie dar spėja įkelti nuotraukų į socialinius tinklus ir paraginti žiūrovus balsuoti.

Atlikėja, verslininkė Simona Nainė portalui LRT.lt yra pasakojusi, kad užkulisiuose įrengta poilsio zona jai atrodo labai jauki, savotiškai net primena namus. O šį jausmą dar labiau sustiprina šlepetės, kurias ji atsineša, kad būtų patogiau laukti savo pasirodymo.

Atlikėjui Vaidotui Valiukevičiui nusiraminti padeda knyga. Prieš pasirodymą jis įsitaiso minkštasuolyje, pradeda skaityti ir tai jam padeda nusiraminti.

„Kuo labiau jaudinuosi, tuo daugiau kalbu“, – prisipažino televizijos laidų vedėja, influencerė ir iniciatyvos moterims įkūrėja Indrė Stonkuvienė.

Ji sako, kad prieš eterį labai jaudinasi, tad ir tauškėti pradeda daugiau. Panašu, kad jos tauškėjimas padeda nusiraminti ne tik jai, bet ir kitiems projekto dalyviams. Televizijos laidų vedėja ir žurnalistė Ugnė Siparė sakė, kad Indrė yra viena tų, kuri lengvai išsklaido užkulisiuose tvyrančią įtampą.

O kaip atsipalaiduoja Tadas Gryn ir Ala Karpenko, Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas, Mantas Tautvaišas ir Karolina Pukšto bei kiti? Kas dedasi užkulisiuose galite pamatyti vaizdo reportaže.

Tiesiogiai iš „Šok su žvaigžde“ užkulisių: jaudulio dalyvių akyse nematyti, bet prisipažįsta, kad dreba rankos
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą