Naujienų srautas

Veidai2019.10.18 18:18

„Šok su žvaigžde“ dalyviai Indrė Stonkuvienė ir Rolandas Beržinis – apie vaikščiojimo pamokas ir iššūkius eteryje

„Kai labai jaudinuosi, labai daug kalbu“, – šypsosi televizijos laidų vedėja, influencerė, iniciatyvos moterims įkūrėja Indrė Stonkuvienė pasakodama apie tai, kaip nusiramina prieš tiesiogines transliacijas. Be to, ji atskleidė, kad mieliau šoktų pirmoje laidos pusėje. Tik čia jaudulys visai niekuo dėtas.

„Labai džiaugiuosi, kad mano partneris turi labai gerą humoro jausmą ir neturi botago, – juokiasi Indrė kalbėdama apie savo partnerį Rolandą Beržinį. – Labai svarbu, kad ant parketo, kai dreba širdis, kartu yra partneris profesionalas, su kuriuo gali jaustis tvirtai. Man tikrai pasisekė.“ Savo partnere džiaugiasi ir Rolandas, patikinęs, jog Indrė tikrai nėra įnoringa žvaižgė – dirbti su ja labai lengva.

Jau kurį laiką besitreniruojanti Indrė šypsosi, kad šokdama įsitikino, jog turi raumenų, o tiesią laikyseną giria ir kolegos. Tiesa, anksčiau tiek daug nerepetavusiam žmogui repeticijos tikrai nėra labai lengvas iššūkis – kartais net pastovėti šokio pozicijoje reikia pastangų.

Projekto dalyviai yra pasakoję, kad visuomet linksma ir nenustygstanti Indė prieš tiesiogines „Šok su žvaigžde“ transliacijas padeda jiems įveikti jaudulį. O ji pati sako, kad tai nereiškia, jof ji nesijaudina. Tauškėdama ji reiškia jaudulį. „Kartais ir šokio metu labai daug kalbu“, – juokiasi ji.

Beje, Indrės ir Rolando porai dažniausiai tenka pasirodyti antroje vakaro pusėje, o tai Indrei kelia šiokių tokių nepatogumų – ji įpratusi anksti keltis ir anksti eiti miegoti.

„Kadangi su vaikais miegoti einu apie 21 val., šokti apie pusę vienuoliktos man jau atrodo vėloka. Tokiu metu, aš jau noriu miego. Tiesa, tikiu, kad šeštadienį jaudulys man neleis užmigti“, – pasakoja Indrė ir intriguoja, kad trečiajai laidai yra paruošę pasirodymą su labai aiškia idėja ir žinute.

Kodėl pirmosiose repeticijose Rolandas mokė Indrę vaikščioti? Ar labai jaudinasi prieš iškritimo vakarą? Visas pokalbis – vaizdo įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi