Veidai

2019.10.17 18:59

Džaivo ritmu kartu su šokėjais sukosi ir „Šok su žvaigžde“ komisijos nariai

LRT.lt2019.10.17 18:59

Antrosios pagal originalų BBC formatą kuriamo šokių projekto „Šok su žvaigžde“ laidos metu dvi šokėjų poros ant parketo sukosi džaivo ritmu – Ugnė Siparė su partneriu Luku Petkevičiumi ir Indrė Stonkuvienė su Rolandu Beržiniu. Po pastarosios poros pasirodymo žiūrovus nustebino ir džaivo žingsnelius pademonstravę komisijos nariai Eglė Visockaitė ir Justas Kučinskas.

Šeštadienį spalvingas ir energingas Ugnės Siparės ir jos šokių partnerio Luko Petkevičiaus pademonstruotas šokis sužavėjo komisijos narius ir nepaliko abejingų žiūrovų.

„Labai charizmatiškas pasirodymas, ir tu labai charizmatiška. Per savo šokių judesius tu leidai nuotaikai skleistis“, – Ugnę gyrė teisėjas J. Kučinskas.

Jam antrino ir E. Visockaitė: „Tu pati buvai nuotaika, ir tu pati buvai šokis. Buvo viskas, ko reikia.“

Komisijos išliaupsintas pasirodymas praėjusį šeštadienį surinko 24 balus.

Džaivos ritmu taip pat šoko ir žiūrovų akį džiugino Indrės Stonkuvienės bei Rolando Beržinio duetas, praėjusią savaitę žiūrovų širdis pavergęs aistringu tango.

„Indrė – labai ryški asmenybė, tiesiog spinduliuojanti energiją. Tik šiame šokyje ji man pasirodė kiek per rami“, – poros pasirodymą vertino komisijos narė E. Visockaitė.

Indrės Stonkuvienės ir Rolando Beržinio pasirodymas surinko 19 balų.

Įvertinę pastarosios poros pasirodymą, netrukus į salę išėjo ir svinginio džaivo ypatumus pademonstravo ir komisijos nariai – Eglė Visockaitė ir Justas Kučinskas.

Nors jų pasirodymo balais niekas ir nevertino, teisėjų duetas sulaukė tiek projekto dalyvių, tiek žiūrovų ovacijų.