Naujienų srautas

Veidai2019.10.20 12:06

Į „Šok su žvaigžde“ žiūrovų klausimus atsako Vaidotas Valiukevičius: pasakojo ir apie šokių, ir apie širdies partneres

žiūrėkite vaizdo įrašą
LRT.lt 2019.10.20 12:06

„Ačiū LRT už kantrybę ieškant man partnerės“, – šypsosi atlikėjas, projekto „Šok su žvaigžde“ dalyvis Vaidotas Valiukevičius, prisipažinęs, kad buvo labai reiklus ir ieškojo partnerės, kurios energetika sutaptų su jo. Be to, jis sako, kad dalyvauti projekte sutiko ne iš karto.

Kiekvieną savaitę LRT socialinio tinklo „Instagram“ ir feisbuko paskyros sekėjai bei lankytojai gali užduoti klausimus vis kitam projekto dalyviui. Šią savaitę klausimai skriejo atlikėjui, grupės „The Roop“ lyderiui V. Valiukevičiui.

Vieni klausinėjo, kur dalyvauti sunkiau – šokių projekte ar „Eurovizijoje“, kas parenka muziką pasirodymams, kitiems labiau rūpėjo, kuo Vaidotas gyvena kasdienybėje.

Nors dabar jam projekte sekasi gerai ir atlikėjas su partnere Leta Kripaite – geriausiai komisijos įvertintų porų penketuke, Vaidotas sakosi projekte dalyvauti sutikęs ne iš karto. „Mano pirmasis atsakymas buvo „ne“, buvo savotiškai baisu. Tačiau neseniai pradėjau kovoti su savo baimėmis, tad ir šioje situacijoje nutariau bailumą pakeisti smalsumu. Be to, mano širdies draugė Deimantė paskatino dalyvauti. Kada, jei ne dabar?“ – prisipažįsta jis.

Nors ir tikėjosi, kad šokiams reikės skirti nemažai laiko, jis netikėjo, kad jo reikės tiek daug – paprastai viena treniruotė trunka apie tris valandas, tačiau būna dienų, kai per dieną vyksta dvi repeticijos. Tačiau jo draugė nepyksta, kad pastaruoju metu sulaukia mažiau Vaidoto dėmesio.

„Paraginusi mane dalyvauti, ji mane labai palaiko. Be to, ji labai užsiėmusi savo veikla. Mūsų pora man ir patinka tuo, kad nesame it sulipę, o išlaikėme savo asmenybes, savo norus, siekius ir savo keliu einame dviese. Todėl visada turime apie ką pasikalbėti“, – patikina jis.

Atsakinėdamas LRT socialinių tinklų vartotojų klausimus jis prasitarė, kad rinkdamasis šokių partnerę buvo labai reiklus, net nesusitikęs su galimomis partnerėmis, su kai kuriomis atsisakė kartu šokti.

„Norėjau pajausti, kad ateina žmogus, su kuriuos tikrai norėsiu šokti. Man buvo svarbu pajausti, kuo tas žmogus gyvena ir kokią energetiką skleidžia. Ta energetika turi sutapti. Tad kai pamačiau Letą, pajutau, kad su ja šokti galiu“, – prisimena V. Valiukevičius.

Ar šoks pagal savo dainą? O gal pamatysime jį su partnere jo vaizdo klipe? Kas renka muziką jo pasirodymams? Vaidoto atsakymai į žiūrovų klausimus – vaizdo įraše.

Paklausk žvaigždės. Vaidotas Valiukevičius: norėčiau, kad būtų suvokiama, jog esame televizijoje, o ne tik ant sportinių šokių parketo
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi