Naujienų srautas

Veidai2019.10.17 14:49

„Šok su žvaigžde“ dalyvis Simas Kučas lėtina tempą: pasitempęs koją negali treniruotis visu krūviu

Teniso treneris Simas Kučas su partnere Melisa Valinovič prieš trečiąją LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ laidą neslepia jaudulio – treniruotis trukdo traumos.

„Praėjusį šeštadienį tiesioginio eterio metu porą kartų ganėtinai stipriai nikstelėjau koją. Pirmadienį apsilankiau pas gydytojus, kur man buvo atlikti tyrimai ir buvo leista grįžti į repeticijas. Tiesa, anksčiau repetuodavome po 5-6 val. per dieną, o dėl traumos sekmadienį visai nesitreniravau, o pirmadienį repeticija truko vos valandą“, – portalui LRT.lt sako S. Kučas.

Nuo ketverių tenisą žaidžiantis S. Kučas sako, jog būdamas profesionaliu tenisininku treniruodavosi ir po aštuonias valandas per dieną, tačiau tapus treneriu fiziniai krūviai sumažėjo. Pradėjus treniruotis projektui vėl teko pratintis prie ilgų treniruočių.

„Tai savotiškas šokas organizmui, todėl kartais užtenka ne taip pastatyti koją ir įvyksta trauma“, – pasakoja S. Kučas.

Jis jau ruošiasi šeštadienio laidai, kurioje šoks rumbą. Tiesa, jis pripažįsta, kad standartiniai šokiai jam labiau prie širdies. Jis tikisi, kad traumos nesustabdys ir šį savaitgalį jam pavyks pasirodyti geriau, nei ankstesnėse laidose.

„Pirmiausia šis projektas man yra ne varžybos su kitais dalyviais, o varžybos su savimi“, – sako S. Kučas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą