Veidai

2019.10.16 11:36

Prie „Instagramo“ prisijungusios Jennifer Aniston paskyroje sekėjų daugėja rekordiškai greitai

pirmieji pasveikino „Draugai“
LRT.lt2019.10.16 11:36

Holivudo aktorė Jennifer Aniston prisijungė prie socialinio tinklo „Instagram“ ir paviešino pirmąją savo nuotrauką – asmenukę, kurioje įamžinti visi šeši serialo „Draugai“ aktoriai.

„Dabar mes draugai ir „Instagrame“, – prie savo nuotraukos rašė J. Aniston, pasisveikinusi su socialiniu tinklu. Šios džiugios akimirkos nepraleido ir „Draugai“, kurie skubėjo ją sveikinti žengus šį žingsnį.

Šią nuotrauką palydėjo diaugsmingas Lisos Kudrow komentaras: „Woo hoo! WOOooooOOO!“

„Sveika prisijungus prieš socialinių tinklų pasaulio... Tau čia patiks“, – rašė aktorė ir geriausia J. Aniston draugė Courteney Cox. Panašiais žodžiais pirmojoje serialo serijoje C. Cox herojė Monika pasveikino J. Aniston heroję Reičel pradėjus savarankišką gyvenimą toli nuo tėvų ir sužadėtinio.

View this post on Instagram

Hi Jen! x

A post shared by David Schwimmer (@_schwim_) on

Nuotaikinga nuotrauka su žaislinėmis kaladėlėmis „Instagramo“ naujokę pasveikino ir Davidas Schwimmeris.

Iš garsiosios „Draugų“ aktorių šešeriukės dabar paskyros „Instagrame“ neturi tik Matthew Perry.

Kaip praneša BBC, vos per pusvalandį jos paskyra surinko 116 tūkst. sekėjų. Panašu, kad aktorei priklauso naujas rekordas – jos paskyra milijono sekėjų sulaukė per trumpiausią laiką. Tiesa, šis rekordas dar oficialai nepatvirtintas.

Remiantis „Guinnesso“ rekordų knyga, kad šis rekordas anksčiau priklausė princui Harry ir jo žmonai Meghan, kurių „Instagram“ paskyra milijoną sekėjų surinko per 5 val. 45 min.

Nepraėjus parai nuo aktorės paskyros atsiradimo socialiniame tinkle, ji surinko kiek daugiau nei pusseptinto milijono sekėjų. Be to, ištikimiausi jos gerbėjai dalijosi įrašais, kuriuose džiaugėsi, kad pagaliau socialiniuose tinkluose galės sekti savo mylimą žvaigždę.

Buvo ir tokių, kurie spėliojo, ar pirmoji J. Aniston nuotrauka socialiniame tinkle reiškia, jog visai netrukus serialo aktoriai vėl susitiks filmavimo aikštelėje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.