Veidai

2019.10.15 17:29

Geriausiai praėjusį šeštadienį komisijos įvertintos „Šok su žvaigžde“ poros: vienai plojo net atsistoję

LRT.lt2019.10.15 17:29

Antrosios pagal originalų BBC formatą kuriamo šokių projekto „Šok su žvaigžde“ laidos metu komisija geriausiai įvertino tris šokėjų poras – Ugnę Siparę ir Luką Petkevičių, Simonos Nainės ir Ligito Bernatavičiaus duetą bei Austėjos Lukaitės ir jos šokių partnerio Edvino Belousovo porą.

Praėjusį šeštadienį Ugnė Siparė su Luku Petkevičiumi ant parketo pademonstravo energingą džaivą, apsukusį galvą komisijos nariams.

„Labai charizmatiškas pasirodymas, ir tu labai charizmatiška. Per savo šokių judesius tu leidai nuotaikai skleistis“, – Ugnę Siparę gyrė J. Kučinskas.

Jam antrino ir E. Visockaitė: „Tu pati buvai nuotaika, ir tu pati buvai šokis. Buvo viskas, ko reikia.“

Komisijos išliaupsintas pasirodymas surinko 24 balus.

Ugnė Siparė pripažino, jog pasirodymui ruošėsi išties atsakingai. „Anksčiau repetuodavome turėdami laisvo laiko, dabar repetuojame visada. Luko reiklumas išaugo“, – sakė ji ir juokais pridūrė, kad šiam šokiui ruošiasi jau nuo 1995-ųjų. Vaizdo reportaže, rodytame prieš pasirodymą, žiūrovai galėjo pamatyti ir archyvinius kadrus, kuriuose – Ugnė dar visai maža mergaitė.

Praėjusią laidą geriausiai komisijos įvertintą šokį, lėtąjį valsą, atlikusi Simonos Nainės ir Ligito Bernatavičiaus pora pademonstravo, kad ne ką prasčiau jiems sekasi ir Lotynų Amerikos šokiai.

Teisėjai gyrė šeštadienį pademonstruotą poros ča ča ča ir džiaugėsi, kad dalyviai neieško lengvų kelių bei visuomet renkasi techniškai sudėtingą choreografiją.

Nuotaikingą poros pasirodymą teisėjai įvertino taip pat 24 balais.

Šeštadienio šokių vakarą vainikavo daugiausiai komisijos balų surinkusi Austėjos Lukaitės ir Edvino Belousovo rumba. Šokis buvo toks jautrus, kad E. Visockaitė prisipažino nubraukusi ašarą ir porai parašiusi pirmąjį projekto dešimtuką. Iš viso pora surinko 28 balus.

Būtent su šia rumba Austėja ir Edvinas užsitikrino sau lyderių pozicijas ir po dviejų laidų užima pirmąją vietą. Dėkodama už kvapą gniaužiantį poros šokį komisija plojo net atsistojusi.

„Šok su žvaigžde“ per LRT TELEVIZIJĄ – kiekvieną šeštadienį, 21 val.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt