Veidai

2019.10.12 21:00

Po antrosios „Šok su žvaigžde“ laidos – nauji lyderiai

LRT.lt2019.10.12 21:00

Tango aistros, džaivo energija, kvikstepo žaismingumas. Viso to „Šok su žvaigžde“ nestigo ir antrąjį projekto vakarą. Netrūko ir įtampos – šį vakarą projekto komisiją labiausiai sužavėjo Austėja Lukaitė ir Edvinas Belousovas, paaiškėjo ir poros, kurioms prieš kitą savaitgalį reikės pasistengti labiau.

Pagal originalų BBC formatą kuriamas LRT TELEVIZIJOS projektas „Šok su žvaigžde“ kiekvieną šeštadienį dovanoja įsimintiną reginį – ant parketo susitinka dvylika porų, sudarytų iš profesionalių šokėjų, nacionalinių ir tarptautinių varžybų prizininkų, bei žmonių, kurie kiek daugiau nei prieš mėnesį galbūt visai nemokėjo pramoginių šokių žingsnelių.

Dalyvių pasirodymus vertina kompetetinga komisija – pasaulio ir Europos pirmenybių daugkartinė medalininkė Lina Chatkevičiūtė, Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių triskart vicečempionas Justas Kučinskas ir daugkartinė Lietuvos čempionė bei tarptautinių varžybų prizininkė ir nugalėtoja Eglė Visockaitė. Už labiausiai patikusias poras balsavo ir televizijos žiūrovai.

Antrąjį projekto „Šok su žvaigžde“ vakarą pradėjo aktorius Tadas Gryn su partnere Ala Karpenko. Praėjusią savaitę žiūrovų simpatijas bandę užkariauti žaisminga ča ča ča, šįkart pora sukosi lėtojo valso žingsniu.

Teisėjai sakėsi esantys sujaudinti tokio jautraus pasirodymo, nors ir pastebėjo šiokių tokių klaidelių. J. Kučinskas svarstė, kad Lotynų Amerikos šokiai labiau atskleidžia aktoriaus charakterį, nei standartiniai.

Kažkada sakęs, kad valsas atrodo kiek flegmatiškas šokis, Tadas savo žodžius atsiėmė ir pripažino, atradęs visai kitokį šio šokio charakterį. Poros šokis buvo įvertintas 19 balų.

Paulius Stravinskas ir Ainė Juzėnaitė pademonstravo energingą ir greitą kvikstepą.

„Smakrą reikia pakelti kiek aukščiau. Visa kita buvo puiku. Manau, kad esate puikus standartinių šokių šokėjas, tad šį vakarą iš manęs galite tikėtis staigmenų“, – iškart po pasirodymo intrigavo L. Chatkevičiūtė, galiausiai porai skyrusi net 9 balus.

„Arba jūs dieną naktį dirbate, arba esate tikras talentas, tik atsipalaiduokite – trūksta jūsų emocijų“, – svarstė E. Visockaitė. Teisėjai porai skyrė 22 balus, tiek pat jie surinko ir praėjusią savaitę.

Reportaže pademonstravęs, kaip galima pakeisti partnerės Karolinos Pukšto įvaizdį, plaukų stilistas Mantas Tautvaišas ant parketo parodė, kaip išmoko tango žingsnelius. Juos teisėjai įvertino 19 balų. „Geriau nei praėjusį šeštadienį, taigi patobulėjome“, – nenusiminė Mantas.

„Be galo gražūs du jauni žmonės, kuriems šokiai tikrai tinka“, – po Paulos Valentaitės ir Gedvino Meškausko ča ča ča sakė E. Visockaitė. Poros šokis surinko 19 balų.

Praėjusią savaitę mažiausiai komisijos balų (10) surinkęs Simas Kučas su partnere Melisa Valinovič antrąjį projekto vakarą šoko tango. Teisėjai pastebėjo, kad Simas patobulėjo ir pasirodė kur kas geriau nei pirmąjį projekto šeštadienį. Tai atsispindėjo ir komisijos vertinimuose – šokis surinko 16 balų.

„Anksčiau repetuodavome turėdami laisvo laiko, dabar repetuojame visada. Luko reiklumas išaugo“, – laidos reportaže kvatodama prisipažino Ugnė Siparė. Ji su partneriu Luku Petkevičiumi ant parketo sukosi džaivo ritmu ir juokavo, kad šiam šokiui ruošiasi jau nuo 1995-ųjų. Vaizdo reportaže, rodytame prieš pasirodymą, žiūrovai galėjo pamatyti ir archyvinius kadrus, kuriuose – Ugnė dar visai maža mergaitė.

„Labai charizmatiškas pasirodymas, ir tu labai charizmatiška. Per savo šokių judesius tu leidai nuotaikai skleistis“, – sakė J. Kučinskas. Jam antrino ir E. Visockaitė: „Tu pati buvai nuotaika, ir tu pati buvai šokis. Buvo viskas, ko reikia.“ Komisijos išliaupsintas pasirodymas surinko – 24 balus.

Pauliaus Šinkūno ir Katerinos Voropaj šokį E. Visockaitė pavadino labai įtaigia istorija. Kad choreografija yra stiprioji poros pusė, pastebėjo ir kiti komisijos nariai. „Tačiau norėjau matyti kvikstepą, o ne polką. Kartais atrodė, kad matau polką“, – kalbėjo L. Chatkevičiūtė. Šįkart pora surinko 22 balus.

Antrojo projekto šeštadienio su nerimu laukė Justė Komskytė-Vaiciekiūtė su partneriu Gabrieliumi Sasnausku.

Justė pasitempė nugaros raumenis, prasidėjo uždegimas. Ji lankėsi pas medikus ir nors šie leido tęsti dalyvavimą projekte, pora repeticijose negalėjo gludinti tam tikrų judesių. Vis dėlto, ir Justė, ir Gabrielius vilties neprarado bei nepasidavė.

„Nepastebėjau, kad kažkas ne taip, mačiau tik jūsų šokį“, – sakė L. Chatkevičiūtė pamačiusi poros rumbą, komisijos įvertintą 17 balų.

Tapytoju virtęs Vaidotas Valiukevičius ir jo mūza Leta Kripaitė atliko lėtąjį valsą. „Tie rankų judesiai erdvėje iš tiesų priminė teptuko potėpius drobėje. Tikrai atrodėte kaip menininkas su mūza“, – kalbėjo J. Kučinskas. Prie molberto prasidėjęs kūrėjo ir įkvėpėjos susitikimas buvo įvertintas 20 balų.

Praėjusią savaitę geriausiai komisijos įvertintą šokį, lėtąjį valsą, atlikusi Simonos Nainės ir Ligito Bernatavičiaus pora pademonstravo, kad ne ką prasčiau jiems sekasi ir Lotynų Amerikos šokiai.

Teisėjai gyrė poros ča ča ča ir džiaugėsi, kad dalyviai neieško lengvų kelių bei visuomet renkasi techniškai sudėtingą choreografiją. Poros pasirodymas šią savaitę surinko 24 balus.

Tai, kad Indrė Stonkuvienė šiandien šoka, prilygsta stebuklui. Kai ji gimė, gydytojai abejojo, kad ji ilgai išgyvens, svarstė, ar ir išgyvenusi galės vaikščioti, sėdėti. Tačiau ji nuo vaikystės labai mylėjo gyvenimą, tad išsikapstė.

Praėjusią savaitę atlikusi aistringą tango, antrąjį vakarą komisijos ir žiūrovų širdis Indrė stengėsi palenkti džaivo ritmu.

„Indrė – labai ryški asmenybė, tiesiog spinduliuojanti energiją. Tik šiame šokyje ji man pasirodė kiek per rami“, – pastebėjo E. Visockaitė, netrukus pati ant parketo pademonstravusi kelis džaivo žingsnelius. Eglės šokio šįkart niekas nevertino, o Indrė ir Rolandas Beržinis surinko 19 balų.

Vakarą užbaigė Austėjos Lukaitės ir Edvino Belousovo rumba. Šokis buvo toks jautrus, kad E. Visockaitė prisipažino nubraukusi ašarą ir porai parašiusi pirmąjį projekto dešimtuką. Iš viso pora surinko 28 balus.

Tai kol kas daugiausiai komisijos balų surinkęs projekto pasirodymas. Būtent su šia rumba Austėja ir Edvinas užsitikrino sau lyderių pozicijas ir po dviejų laidų užima pirmąją vietą.

„Šok su žvaigžde“ užkulisiai ir paskutinės minutės iki eterio: vieni – prie veidrodžių, kiti – prie knygų
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt