Veidai

2019.10.11 17:36

„Šok su žvaigžde“ dalyviai Paulius ir Ainė apie varžovus: visos poros labai stiprios, yra į ką pasižiūrėti

„Pirmas blynas tikrai neprisvilo, tad tikimės, kad ir antrasis bus pavykęs“, – apie savo pasirodymą pirmojoje LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ laidoje portalui LRT.lt pasakoja Paulius Stravinskas ir jo partnerė Ainė Juzėnaitė. Jiedu patikino, kad repeticijose sekasi gerai, nors yra kai kas, kad porai kelia šiek tiek nerimo.

„Abu esame maksimalistai, kurie stengiasi iki smulkmenų nugludinti kiekvieną žingsnelį, abu esame degtukai, kurie greitai įsiplieskia, tačiau greitai ir užgęsta“, – apie savo porą pasakoja Paulius, komunikacijos vadovas, improvizacijos teatro trupės aktorius, Lietuvos šunų kinkinių sporto federacijos prezidentas, LRT televizijos projekto „Aš – laidos vedėjas“ nugalėtojas.

Jis vaikystėje lankė šokių būrelį, tačiau, kaip pastebi jo partnerė, tai veikiau trukdo jų porai nei padeda. „Nepasakyčiau, kad jis buvo gerai išmokytas. Taigi dabar visko tenka mokytis iš naujo. O, kaip žinote, kartais tai padaryti sunkiau, nei šokti išmokyti tą, kuris nemoka nė vieno žingsnelio. Taigi Pauliau patirtis mūsų repeticijų tikrai nepalengvina“, – patikina Ainė.

Vis dėlto, ji pripažįsta, kad su Pauliumi dirbti smagu, o ir pirmąjį savo pasirodymą tiesioginiame eteryje ji vertina gerai. „Manau, kad pasirodėme geriausiai kaip tik galėjome, tad pirmasis blynas tikrai neprisvilo, tikimės, kad ir antrasis pasirodymas bus pavykęs“, – sako Ainė. Komisija jų džaivui praėjusį šeštadienį skyrė 22 balus.

Kiek labiau Paulius jaudinasi dėl to, kad laidos metu nei televizijos žiūrovai, nei projekto dalyviai nemato, kiek kartų už vieną ar kitą porą balsavo žmonės, įsitaisę prie televizijos ekranų. „Todėl kiekvienas žiūrovų balsas yra labai svarbus“, – sako P. Stravinskas.

Jis net neabejoja, kad šeima ir bičiuliai už jį balsuos, juolab, kad net ir tie, kurie jį puikia pažįsta buvo nustebinti jo džaivo.

„Daugelis įpratę mane matyti kitokiuose amplua. Tarkime, kalbant apie šunų kinkinių sportą, bičiuliai šio sporto renginiuose mane dažniau mato išsiterliojusį, lakiojantį po miškus, tad galbūt ir stebisi dabar mane matydami su šokėjo kostiumu“, – pasakoja Paulius, nevengiantis leistis į įvairias avantiūras, kurias priima kaip patirtis ir galimybę tobulėti, įgyti žinių skirtingose srityse.

Beje, pora džiaugiasi, kad ir projekte – daug puikiai šokančių porų. „Projekte tikrai yra sveikos konkurencijos ir tai yra puiku – žiūrovams yra į ką pasižiūrėti, eteryje – daug kokybiškų pasirodymų“, – džiaugiasi A. Juzėnaitė.

Visas pokalbis su Pauliumi Stravinsku ir Aine Juzėnaite – vaizdo įraše.