Naujienų srautas

Veidai2019.10.12 15:54

Žiūrovų klausimai „Šok su žvaigžde“ dalyvei Simonai Nainei: teiravosi ir apie Stonkuvienę, ir apie Nainį

žiūrėkite reportažą
LRT.lt 2019.10.12 15:54

Kodėl projekto „Šok su žvaigžde“ metu nebendraujate su Indre Stonkuviene? Ar neerzina tai, kad neretai esi pristatoma kaip radisto Jono Nainio žmona? Tokių ir panašių klausimų LRT socialinių tinklų paskyrose sulaukė projekto dalyvė atlikėja, influencerė ir savo prekės ženklo įkūrėja Simona Nainė.

Kiekvieną savaitę LRT socialinio tinklo „Instagram“ ir feisbuko paskyros sekėjai bei lankytojai gali užduoti klausimus vis kitam projekto dalyviui. Pirmoji į projekto gerbėjų klausimus atsakė S. Nainė.

Pirmosios laidos metu būtent Simonos ir jos partnerio Ligito Bernatavičiaus pora gavo geriausius komisijos įvertinimus – jų lėtasis valsas surinko 25 balus.

Žiūrovai sveikino porą, ir S. Nainės teiravosi, kaip jai pavyko susidoroti su jauduliu, kaip partneris ją motyvuoja nepasiduoti ir ar nenusimins, jei projekto vis dėlto nelaimės.

Kitus labiau domino, kodėl ji nebendrauja su kita projekto dalyve Indre Stonkuviene ar kokių savybių reikia norint pasiekti karjeros aukštumų.

Buvo ir tokių, kurie klausė, ar neerzina Simonos tai, kad neretai įvairiuose projektuose ar laidose ji yra pristatoma kaip radisto J. Nainio žmona. „Nė kiek, – patikina S. Nainė. – Pastebiu, kad yra aplinkinių sakančių: „Kas ji tokia? Tik Jono žmona.“ Nieko blogo būti Jono žmona, aš tuo didžiuojuosi ir nejaučiu nuoskaudos nors kažkam galbūt ir atrodo, jog esu tik Jono žmona.“

Simona džiaugiasi, kad po pirmojo savo pasirodymo ji sulaukė daugybės gerbėjų laiškų ir žinučių. „Vadinasi, mums pavyko pademonstruoti emociją, jausmą. Žinoma, pastebiu ir šiokių tokių trūkumų, matau, kur buvo galima padaryti geriau.

Tiesa, esu toks žmogus, kad visada matau, ką buvo galima padaryti geriau. Tačiau esu labai laiminga, kad komisija įvertino mano darbo vaisius“, – sako Simona, prisipažinusi, kad buvo dienų, kai repeticijos truko net po vienuolika valandų.

Paklausk žvaigždės. Pirmoji pašnekovė – Simona Nainė: kodėl „Šok su žvaigžde“ metu ji nebendrauja su Indre Stonkuviene?

Projekto gerbėjų klausimai apie projekto užkulisius, repeticijas, artimųjų palaikymą, iššūkius bei Simonos atsakymai – vaizdo įraše, o klausimą kitam projekto dalyvui galėsite užduoti jau sekmadienį LRT feisbuke ir socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi