Veidai

2019.10.10 06:57

„Lietuvos šokių 10“ nugalėtoja Joana Bartaškienė: niekas netikėjo mano pergale, o aš savimi neabejojau

archyviniai šokių kadrai
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2019.10.10 06:57

„Daug kam atrodė, kad aš truputį pašoksiu ir greitai iškrisiu. Manau, kad net ir mano šokių partneris iš pradžių rimtai apie pergalę negalvojo, tačiau aš niekada nebūnu antra“, – portalui LRT.lt sako aerobikos trenerė Joana Bartaškienė, prisimindama prieš dvylika metų projekte „Lietuvos šokių 10“ iškovotą pergalę.

Šeštadienio vakarais LRT TELEVIZIJOS žiūrovus prie ekranų vilioja pagal originalų BBC formatą kuriamas projektas „Šok su žvaigžde“. Ne vienas projekto dalyvis prisipažino, kad daugiau nei prieš dešimtmetį per LRT žiūrėjo kitą panašų projektą „Lietuvos šokių 10“ ir pasvajodavo, kad jiems būtų smagu leistis į panašią avantiūrą.

Daugiau nei prieš dešimtmetį šokių iššūkį priėmusi antrojo „Lietuvos šokių 10“ sezono nugalėtoja Joana Bartaškienė portalui LRT.lt sako, kad taip pat žiūri naująjį LRT TELEVIZIJOS projektą ir puikiai žino, ką patiria dalyviai, kiek darbo įdeda į kiekvieną pasirodymą.

Nors antrasis „Lietuvos šokių 10“ eteryje pasirodė prieš dvylika metų, Joana viską pamena taip, tarsi tai vyko vakar.

„Esu lengvai užsideganti, noriu viską išbandyti. Taigi, sulaukusi pasiūlymo dalyvauti projekte labai apsidžiaugiau. Man tuo metu buvo 58-eri ir manau, kad tuometinė projekto prodiuserė svarstė, ar repeticijos man nebus per didelis krūvis. O man tos porą valandų trunkančios repeticijos dukart per savaitę atrodė vieni juokai. Juk tuo metu po kelias valandas per dieną sportuodavau“, – prisimena J. Bartaškienė.

„Lietuvos šokių 10“. Joana Bartaškienė ir Deividas Meškauskas. Samba

Ji svarsto, kad ir jos partneris Deividas Meškauskas iš pradžių netikėjo, kad su vyresne moterimi gali rimtai varžytis su kitais dalyviais.

„Tada jam pasakiau, kad su manimi reikia dirbti rimtai. Niekada nebūnu antra, visada būnu pirma! Iškart patikinau, kad už pirmą vietą kovosiu. Vėliau jam savo žodžius pakartojau per finalą, kai jau artėjo nugalėtojų paskelbimas“, – šypsosi Joana.

Anot jos, tam tikrų abejonių dėl Joanos pergalės turėjo ir jos draugės, jos vis kartojo, kad projekto ji tikrai nelaimės. Tačiau Joana nepailsdama kartojo, kad dėl savo pergalės ji yra tikra ir kitaip projekte nebūtų dalyvavusi.

„Pagal mano charakterį man labiausiai tiko Lotynų Amerikos šokiai, tačiau patiko ir standartiniai. Tas projektas mane taip įtraukė, kad iki šiandien noriu šokti. Kartais dar pajuokauju, kad ieškosiu per skelbimus šokių partnerio, nes savo vyro į šokių aikštelę nusivesti taip ir nepavyksta“, – juokiasi ji.

„Lietuvos šokių 10“. Joana Bartaškienė ir Deividas Meškauskas. Rumba

Joanai šokiai paliko tik šiltus prisiminimus, o smagiausia – projektas tapo proga daugiau pabendrauti su jaunimu: „Labai gražiai su visais dalyviais bendravome. Nors teko dirbti pusmetį, o filmavimų diena tikrai būdavo varginanti, mano prisiminimai – labai gražūs.“

Kasmet ji peržiūri ir vaizdo įrašus, kuriuose užfiksuotos projekto akimirkos. „Mano vyras iki šiol susigraudina pamatęs mane šokančią. Tai labai gražios mano gyvenimo akimirkos. Džiaugiuosi tuo projektu“, – sako J. Bartaškienė. Pirmuosius kelerius metus po projekto ji pasikviesdavo bičiulių ir per projektorių savo pasirodymus leisdavo didžiuliame ekrane.

„Lietuvos šokių 10“. Joana Bartaškienė ir Deividas Meškauskas. Kvikstepas

Dabar šokių projektą ir jame pelnytą pergalę, pusmetį treniruočių, televizijos eterį Joanai primena nugalėtojams įteiktas krištolinis batelis. Laimėjusi projektą Joana su D. Meškausku pasidalijo ir pagrindinį projekto prizą – 50 tūkst. litų.

Moteris džiaugiasi, kad šokiai vėl sugrįžo į eterį. „Projekto pradžia buvo tikrai labai graži, žinau, kiek pastangų ir laiko reikėjo paruošti tokius pasirodymus“, – linkėdama sėkmės dalyviams kalbėjo J. Bartaškienė.