Naujienų srautas

Veidai2019.10.09 11:39

„Šok su žvaigžde“ dalyvė Justė Komskytė-Vaiciekiūtė šeštadienio laukia su nerimu: pasitempė nugarą

Smuikininkė ir prodiuserė J. Komskytė-Vaiciekiūtė su nerimu laukia antrosios LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ laidos – repetuodama ji kiek persistengė ir pasitempė nugaros raumenis, tad likus porai dienų iki tiesioginio eterio ji visu krūviu repetuoti negali.

Justė su partneriu Gabrieliumi Sasnausku repetuoja nuo vasaros, o pirmajai laidai parengė elengantišką lėtąjį valsą, kurį Justė pradėjo grieždama smuiku. Po pirmojo poros šokio tiesioginiame eteryje teisėjai kalbėjo, kad lėtasis valsas Justei ir Gabrieliui pavyko visai neblogai, tačiau kai kuriose vietose trūko tikslumo bei balanso, nepavyko nuslėpti jaudulio. Komisija porai skyrė 14 balų.

Lėtąjį valsą Justė šoko jau su skaudančia nugara. „Pasitempiau nugaros raumenis, o prieš pat pirmąją laidą prasidėjo ir uždegimas. Šiuo metu gydausi, man leidžiami medikamentai, lašinamos lašinės, tačiau vis tiek kiekvienas žingsnis kelia skausmą.

Tai diktuoja ir mūsų šokių choreografiją – negalime repetuoti įvairių pakėlimų, negaliu labai sukioti korpuso ir pan. Be to, negaliu repetuoti taip ilgai, kaip anksčiau. Dabar daugiausiai repetuojame po porą valandų per dieną, po valandos darbo stengiamės pailsėti“, – pasakoja J. Komskytė-Vaiciekiūtė.

Gydytojai jai rekomenduoja kuo mažiau judėti ir kuo daugiau ilsėtis, tačiau Justė nepasiduoda ir po truputį ruošiasi antrajai projekto laidai tiesioginiame eteryje.

LRT.lt primena, kad projekto „Šok su žvaigžde“ dalyvė Justė Komskytė-Vaiciekiūtė – viena iš trijų talentingų Lietuvos smuikininkių grupės „Electric Ladies“ narių. Kartu su grupe ji garsina Lietuvą koncertuodama įvairiose pasaulio koncertų salėse bei renginiuose. Justė taip pat yra televizijos autorinių programų prodiuserė ir groja orkestre „Vilnius Sinfonietta“.

Jos partneris, G. Sasnauskas – standartinių ir Lotynų Amerikos šokių mokytojas, „Pro/Am“ šokių treneris. Daugkartinis tarptautinių sportinių šokių varžybų finalininkas. „Milagro Dance Academy“ šokių studijos įkūrėjas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi