Naujienų srautas

Veidai2019.10.05 21:00

„Šok su žvaigžde“ – pirmieji porų pasirodymai: ant scenos buvo ir pora rakečių, ir kirpėjo kėdė

LRT.lt 2019.10.05 21:00

Ilgai lauktas televizijos projektas „Šok su žvaigžde“, kuriamas pagal originalų BBC formatą, pagaliau ir LRT TELEVIZIJOS eteryje. Dvylika porų pirmą kartą prisistatė televizijos žiūrovams. Ir nors tai buvo pirmasis dalyvių pasirodymas eteryje, komisija jiems nenuolaidžiavo.

Ant „Šok su žvaigžde“ parketo prisistatė dvylika porų, sudarytų iš profesionalių šokėjų, nacionalinių ir tarptautinių varžybų prizininkų, o taip pat iš žmonių, kurie prieš kelias savaites galbūt dar nemokėjo nė vieno pramoginių šokių žingsnelio, nebuvo pasimatavę ir šokėjų batelių.

„Jau pirmojoje projekto laidoje vertinami šokėjų pasirodymai. Šokėjus nuraminau, kad komisijoje piktų žmonių nėra. Joje – Virginijus Visockas, Lina Chatkevičiūtė, Justas Kučinskas.

Visi jie – savo srities profesionalai, buvę pasaulinio lygio šokėjai. Kai kurie jų iki šiol teisėjauja varžybose. Komisijos nariai skirs balus nuo vieno iki dešimties,“ – pasakojo projekto prodiuseris Audrius Giržadas.

Žinoma,balsuoti galėjo ir televizijos žiūrovai. Tiesa, laidos metu žiūrovai nematė, kiek balsų surinko viena ar kita pora. Taip bus viso projekto metu, o informacija apie žiūrovų balsus bus paviešinta tik pasibaigus projektui portale LRT.lt. Žiūrovų balsus skaičiuoja audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“.

Pirmoji ant „Šok su žvaigžde“ parketo pasirodė LRT TELEVIZIJOS laidų vedėjos Ugnės Siparės ir Luko Petkevičiaus pora, šokusi valsą. „Dreba ne kojos, dreba širdis“, – iškart po šokio sakė Ugnė. Komisija pirmajam projekto šokiui negailėjo pagyrimų, porą vadino misteriu ir misis Elegancija.

Komisija poros lėtajam valsui skyrė 19 balų. „Visada gali būti geriau, kitoje laidoje bus 49“, – juokėsi U. Siparė, išgirdusi pirmuosius komisijos vertinimus.

Buvęs tenisininkas ir sporto treneris Simas Kučas ant parketo pasirodė su teniso raketėmis. Jis su partnere Melisa Valinovič pademonstravo energingesnį šokį – ča ča ča.

Simas prisipažino, kad tenisą žaisti kur kas lengviau nei šokti. Energingą šokį komisija įvertino 10 balų.

Aktorė ir dainininkė Austėja Lukaitė su partneriu Edvinu Belousovu žiūrovus ir komisiją sužavėti bandė savo atliekamu tango.

„Tai buvo tikras, konceptualiai išbaigtas šou numeris. Šio šokio nesinori analizuoti, norisi tik žiūrėti toliau“, – sakė komisijos narys J. Kučinskas. Jam antrino ir V. Visockas bei L. Chatkevičiūtė, gyrusi porą už pademonstruotą aistrą bei emociją.

Komisijos išgirtas tango buvo įvertintas 21 balu.

Seniai apie šokius svajojęs plaukų stilistas Mantas Tautvaišas savo partnerę Karoliną Pukšto ant „Šok su žvaigžde“ parketo pakvietė sušokti džaivą.

Prieš pasirodymą Mantas pats sušukavo savo partnerę, o kirpėjo kėdę buvo galima pamatyti ir šokių aikštelėje. Tačiau ilgai netrukusi partnerė nusimetė kirpimo peniuarą ir pademonstravo energingą šokį.

Mantas nuogąstavo, kad pirmasis blynas galėjo būti prisvilęs, tačiau komisijos narė L. Chatkevičiūtė buvo kitokios nuomonės. „Blynas tikrai nebuvo prisvilęs, tačiau buvo kiek neiškepęs“, – šypsojosi ji.

Pirmąjį Manto ir Karolinos „blyną“ komisija įvertino 16 balų. Toks rezultatas Manto tikrai nenuliūdino. „Puiku!“, – išgirdęs vertinimus sušuko jis.

Aktorius Tadas Gryn ir Ala Karpenko šokių aikštelėje pasirodė su ča ča ča. „Tai buvo dviejų apie gyvenimą suprantančių žmonių šokis“, – įžvalgomis dalijosi V. Visockas.

Teisėjai porai skyrė 20 balų. „Visada galima norėti daugiau ir tą norą visada galima išreikšti darbu. Tik taip kitą kartą iš tiesų bus geriau“, – šypsojosi T. Gryn.

Šeštieji ant parketo pasirodė smuikininkė ir televizijos laidų prodiuserė Justė Komskytė-Vaiciekiūtė ir Gabrielius Sasnauskas.

Jie simpatijas užkariauti stengėsi lėtojo valso žingsniu. Nors komisija pasakė ir komplimentų, jaudulio nuslėpti nepavyko – šįvakar komisija porai skyrė 14 balų.

Po lėtojo valso publiką vėl išjudino džaivą šokęs komunikacijos specialistas, improvizacijos teatro trupės aktorius, Lietuvos šunų kinkinių sporto federacijos prezidentas, LRT televizijos projekto „Aš – laidos vedėjas“ nugalėtojas Paulius Stravinskas su partnere Aine Juzėnaite.

Šįkart improvizuoti Pauliui nereikėjo, jis demonstravo, ką išmoko per pastarąsias kelias savaites repeticijose. „Įtariu, kad tas kūnas šokių jau yra ragavęs. Tačiau mane lydėjo dvejopas jausmas. Rodos, kiek nuobodoka, bet kartu ir labai miela“, – svarstė V. Visockas.

Tačiau, panašu, kad L. Chatkevičiūtei nuobodu tikrai nebuvo – ji gyrė puikų pasirodymą, jai antrino ir J. Kučinskas. Komisija porai skyrė 22 balus.

Televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų „influencerė“, iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ įkūrėja Indrė Stonkuvienė ir Rolandas Beržinis sušoko energingą ir aistringą tango.

„Išpildymas – puikus. Tam neturiu priekaištų, tačiau pasigedau istorijos“, – sakė J. Kučinskas. Istoriją, kurią galiausiai išvydo ant parketo komisija įvertino 21 balu. „Kaip ir mokykloje – nieko keisto“, – sakė Indrė.

Žymus choreografas, pastatęs daugybės TV projektų, miuziklų, reklamų, vaizdo klipų ir netgi TV serialų choreografijas, grupės „Twosome“ narys Paulius Šinkūnas su partnere Katerina Voropaj komisijos teismui pateikė savo pirmąjį projekto šokį – ča ča ča. Pora sulaukė audringų publikos ovacijų ir komisijos komplimentų.

„Šį šokį norėčiau pamatyti dar karą ir man labai smalsu, ką jūs mums dar parodysite“, – sakė J. Kučinskas. Kitą poros pasirodymą nekantrauja ir V. Visockas, kuris sakėsi išvydęs labai įdomų pasirodymą ir visai kitokį šokį nei galima išvysti sportinių šokių varžybose. Susižavėję komisijos nariai porai skyrė 23 balus.

Grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius anksčiau jau šoko pramoginius šokius, tačiau patikino, kad projektas privertė iš naujo prisiminti seniai pamirštus žingsnelius. Pirmąjį projekto vakarą ant scenos su džinsais ir sportiniais batais pasirodžiusi V. Valiukevičiaus ir Letos Kripaitės pora straksėjo džaivo ritmu.

„Manau, kad Vaidotas – vienas iš geriausių partnerių. Jis viską puikiai išpildė“, – sakė V. Visockas. Kad Vaidotas yra šokęs, pastebėjo ir L. Chatkevičiūtė, patikinusi, kad įgūdžių jis tikrai dar nepraradęs. Pirmasis poros šokis surinko 23 komisijos balus.

Lėto valso žingsniu ant parketo pasirodė dainininkė, „influencerė“ ir prekės ženklo kūrėja Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius.

Simona prisipažino, kad tikėjosi, kad norėdama išmokti šokti turės sunkiai dirbti, tačiau repeticijose turėjo dirbti net daugiau, nei tikėjosi. Komisija jos triūsą įvertino 25 balais.

„Tai buvo geriausiai atliktas standartinis šokis šį vakarą“, – užtikrintai teigė L. Chatkevičiūtė. Beje, Simona pasirodė su pačios kurta suknele.

Jauniausia projekte atlikėjos Paulos Valentaitės ir Gedvino Meškausko pora vakarą užbaigė tango.

J. Kučinskas prisipažino, kad šokis prikaustė jo dėmesį, o V. Visockas sveikino atlikus tikrą tango, kupiną tikrų jausmų. Jų pasirodymas buvo įvertintas 22 balais. „Tai labai geras įkvėpimas kitam savaitgaliui. Labai džiaugiamės“, – sakė Paula.

Po pirmosios laidos nė viena dalyvių pora projekto nepaliko, tad kitą šeštadienį išvysime visus dalyvius. Kaip balsavo žiūrovai jie nežino, o komisija geriausiai įvertino S. Nainės ir L. Bernatavičiaus pasirodymą (25 balai).

Po 23 balus surinko V. Valiukevičius ir L. Kripaitė bei P. Šinkūnas ir K. Voropaj. Kiek mažiau, po 22 balus, surinko net trys poros :A. Lukaitė ir E. Belousovas, P. Stravinskas ir A. Juzėnaitė bei P. Valentaitė ir G. Meškauskas. Po 21 balą iš komisijos gavo T. Gryn ir A. Karpenko bei I. Stonkuvienė ir R. Beržinis.

Kiek labiau prieš antrąją laidą turės pasistengti U. Galadauskaitė ir L. Petkevičius (19 balų), M. Tautvaišas ir K. Pukšto (16 balų), J. Komskytė-Vaiciekiūtė ir G. Sasnauskas (14 balų) bei mažiausiai balų sirinkę S. Kučas ir M. Valinovič (10).

Pusvalandis iki projekto „Šok su žvaigžde“ pradžios: užkurti vakarėlį nekantrauja tiek dalyviai, tiek laidos vedėjas Vytautas Rumšas
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi