Veidai

2019.10.06 17:59

Mėgstamiausios Pauliaus Ambrazevičiaus knygos pirmasis sakinys virto jo tatuiruote

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“2019.10.06 17:59

Kokias knygas skaito komikas Paulius Ambrazevičius? Kokius filmus jis mėgsta žiūrėti? LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ jis atskleidė, kokia knyga, filmas ir daina – jo mėgstamiausi.

Gabrielis Garcia Marquezas „100 metų vienatvės“

P. Ambrazevičiaus sako mėgstantis skaityti – jis namų bibliotekoje turi ne vieną mėgstamą knygą, tačiau ilgai netrukęs išskiria G. Garcios Marquezo knygą. Ji tokia mylima, kad draugai komikui padovanojo ir dar vieną –originalia ispanų kalba. O pirmasis knygos sakinys virto ir tatuiruote ant dilbio.

„Net nežinau, kas yra tokio šioje knygoje, bet ji turi savo magijos. Tai – magiškasis realizmas, tu esi lyg kažkieno sapne, kuris vyksta kaip tikrovė. Tikrai įdomus ir keistas jausmas. Ta paini giminės situacija, daugybė bendravardžių ir bendrapavarždių kuria magišką vaizdinį, kurį ne iki galo supranti. Aš baigiau skaityti, užverčiau ir tiesiog sėdėjau kelias minutes. Nesupratau, kas ką tik įvyko. Knyga baigiasi staigiai, audringai“, – sako P. Ambrazevičius.

„Žmogus mėnulyje“, rež. Milošas Formanas

Yra keletas filmų, kuriuos Paulius žiūrėjo daugiau nei penkis kartus, bet mažiau nei dvidešimt. „Bet labiausiai įstrigęs ir daugiausiai žiūrimas – „Žmogus mėnulyje“. Filme net yra vienas svarbiausių patarimų, kokį esu girdėjęs, apie tai, kaip daryti komediją“, – sako komikas.

Grupės „The Beach Boys“ kūrinys „God Only Knows“

P. Ambrazevičius labai džiaugiasi, kad ši daina patinka ir jo žmonai. „Padariau tokį sau nebūdingą, pigų siurprizą per mūsų vestuves – atlikau tą dainą gyvai. Vėliau man sakė, kad visos susirinkusios merginos bėgo į tualetą valytis nubėgusį tušą, nes apsiverkė“, – prisimena P. Ambrazevičius.

Išsamiau – vaizdo įraše (nuo 15.40 min.).

„Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis“ I d. Ryčio Kazlausko debiutų savaitė: nuo virtualios dvylikamečio laidos galvoje iki „Eurolygos“ komentatoriaus kėdės