Veidai

2019.10.04 18:21

Pirmajai „Šok su žvaigžde“ laidai besiruošianti Ugnė Siparė: uošvis įspėjo, kad lengva nebus

žiūrėkite vaizdo įrašą
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2019.10.04 18:21

Jau šį šeštadienį LRT TELEVIZIJOS eteryje – pirmoji „Šok su žvaigžde“ laida. Projekte dalyvaujanti LRT TELEVIZIJOS laidų vedėja Ugnė Siparė ir jos partneris Lukas Petkevičius neslepia, kad jau pradeda jaudintis.

„Susipažinome liepos mėnesį ir manau, kad per porą mėnesių tapome draugais. Tai labai svarbu. Kai gerai sutari, nebaisu vienas kitam pasakyti tam tikrų pastabų ar komentarų. Dėl to repetuoti tik lengviau“, – savo partneriu L. Petkevičiumi džiaugiasi Ugnė.

Gerų žodžių partnerei negaili ir Lukas. Jis sakosi tikėjęs, jog Ugnė šoks gerai, tačiau nesitikėjo, kad ji pranoks visus jo lūkesčius.

„Mano partneris yra perfekcionistas. Aš tokia pati, tad noriu padaryti viską kiek įmanoma geriau, stipriau, labiau, daugiau…“ – vardija ji. Ir nors repeticijų salėje įdėta labai daug darbo bei pastangų, likus dienai iki pirmosios projekto laidos pora neslepia jaudulio.

Beje, kad bus nelengva Ugnę įspėjo ir jos uošvis, aktorius Saulius Siparis, prieš daugiau nei dešimtmetį dalyvavęs panašiame projekte „Lietuvos šokių 10“.

„Sužinojęs, kad dalyvausiu šiame projekte, vyro tėtis mane įspėjo, kad lengva nebus. Kai žiūrėdavau laidas, atrodydavo, kad jiems viskas taip lengvai einasi, jie visi taip gerai šoka“, – šypsosi U. Siparė.

Visas pokalbis su Ugne Sipare ir Luku Petkevičiumi:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt