Veidai

2019.10.04 14:08

Barackas ir Michelle Obamos mini vestuvių metines: pasidalino dar nematytomis nuotraukomis

LRT.lt2019.10.04 14:08

Ketvirtadienį 27-ąsias vestuvių metines atšventę buvęs JAV prezidentas Barackas Obama su žmona Michelle Obama šventės proga socialiniuose tinkluose pasidalijo dar nematytomis jųdviejų fotografijomis.

B. Obama savo tviterio paskyroje pasidalijo nuotrauka su Michelle, kurioje matyti, kaip nugara į kamerą stovintys apsikabinę mylimieji stebi saulėlydį Tanzanijoje.

Šalia nuotraukos B. Obama parašė: „Kaip dainavo „The Beatles“, viskas nuolat tik gerėja“. Jis taip pat padėkojo žmonai už nuostabius 27-erius santuokoje praleistus metus.

Knygos „Mano istorija“ autorė M. Obama taip pat tviteryje pasidalijo savo ir vyro nuotrauka iš atostogų. Fotografijoje mylimieji užfiksuoti besišypsantys, iš namo prieangio stebintys prieplauką.

„Prieš 27-erius metus šis vyrukas pažadėjo man nuotykių kupiną gyvenimą, – šalia nuotraukos parašė M. Obama. – Sakyčiau, duotą pažadą jis išpildė.“

Buvusi pirmoji Jungtinių Valstijų ponia taip pat pridūrė, kad pora vis dar jaučia tą magiją, kuri juos lydėjo visus drauge praleistus metus.

Prieš metus M. Obama instagrame pasidalijo nuotrauka iš poros vestuvių. Nors joje jaunavedžiai užfiksuoti besišypsantys, M. Obama pripažino, kad svarbioji diena jiems nebuvo itin lengva.

„Nors nuotraukoje to ir nesimato, tačiau Barackas mūsų vestuvių dienos rytą nubudo su siaubinga sloga. Tačiau kai susitikome prie altoriaus, sloga stebuklingai išnyko ir galiausiai šokome kone visą naktį“, – dalinosi prisiminimais su savo instagramo sekėjais.

2010 m. sakydamas kalbą metinio pranešimo metu B. Obama sakė, kad santuoka su Michelle – didžiausias jo pasiekimas: „Jei bandytumėte sudaryti sąrašą 100 geriausių dalykų, kuriuos aš padariau būdamas prezidentu, pirmasis būtų tai, kad vedžiau savo žmoną Michellč Obamą.“

Po trijų metų draugystės Barackas ir Michelle Obamos susituokė 1992 m. spalio 3 d.

Baracko Obamos prezidentavimo metu šilti poros santykiai nuolat atsidurdavo visuomenės dėmesio centre. Pora buvo laikoma darnios šeimos ir vienas kitą gerbiančių mylimųjų pavyzdžiu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt