Veidai

2019.10.03 21:09

Prieš dešimtmetį šokių projekte sukęsis Marius Ivaškevičius: tada norėjosi pakvailioti

pamatykite šokius
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2019.10.03 21:09

„Matyt, prisišokau projekte, daugiau šokių mano gyvenime nebuvo“, – portalui LRT.lt sako rašytojas Marius Ivaškevičius, prieš dvylika metų dalyvavęs televizijos projekte „Lietuvos šokių dešimtukas“ ir užėmęs jame prizinę vietą.

Jau šeštadienį, spalio 5-ąją, LRT TELEVIZIJOS eteryje prasideda pagal originalų BBC formatą kuriamas projektas „Šok su žvaigžde“. Dvylika porų su nekantrumu ir jauduliu laukia pirmojo savo pasirodymo eteryje ir pirmųjų komisijos pastabų.

Visas tas jaudulys puikiai pažįstamas ir rašytojui M. Ivaškevičiui, kuris ant televizijos projekto „Lietuvos šokių dešimtukas“ parketo sukosi prieš dvylika metų. Beje, M. Ivaškevičius su partnere Elena Leonova antrajame projekto sezone užėmė 3-iąją vietą.

Marius Ivaškevičius ir Elena Leonova sukasi kvikstepo žingsniu

„Projektą prisimenu kaip labai smagų nuotykį, labai daug adrenalino, streso ir 15 numestų kilogramų. Matyt, buvo toks etapas, kai norėjosi kiek pakvailioti. Tiesa, sulaukęs pasiūlymo dalyvauti kiek dvejojau, ėjau į pirmąsias repeticijas dar nepasirašęs sutarties ir vis klausinėjau partnerės, ar tikrai galiu šokti“, – prisimena M. Ivaškevičius.

Marius Ivaškevičius ir Elena Leonova: aistringasis Čia čia čia

Jis sako, kad projekte prisišoko į valias, tad po projekto daugiau nieko bendra su šokiais neveikė. Tačiau su kitais projekto dalyviais ryšiai iškart nenutrūko – pirmojo ir antrojo sezono dalyviai mielai susitikdavo ir vasarą bent porai dienų susirinkdavo pabendrauti bei prisiminti projekto akimirkas.

Marius Ivaškevičius ir Elena Leonova: romantiškasis duetas

„Manau, kad mums labai pavyko šokis, kurį atlikome pagal atlikėjo Mikos dainą „Grace Kelly“, kai pasirodėme su škotiškais drabužiais. Neblogai pamenu šokį pagal grupės „Queen“ dainą „We Will Rock You“, kai man teko pasirodyti prieš kameras nuoga krūtine ir dėl to man reikėjo išsitepti specialiu tepalu, kad nebūčiau toks baltas kaip sūris“, – pasakoja rašytojas.

Ir nors kelis mėnesius trukęs projektas išvargino fiziškai, M. Ivaškevičius nebuvo nusiteikęs nuleisti rankų ir buvo pasiruošęs eiti iki galo. Niekada Marius nepyko ir ant komisijos, net jei kai kurie narių komentarai galėjo pasirodyti kiek netaktiški ar itin aštrūs. „Vis dėlto šokių projektas yra žaidimas, o komisija – svarbi jo dalis, pusė žavesio. Taigi ant jos pykti būtų buvę kvaila“, – patikina Marius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt