Naujienų srautas

Veidai2019.10.01 23:58

Princas Harry ir hercogienė Meghan Markle padavė į teismą Jungtinės Karalystės bulvarinį leidinį

LRT.lt 2019.10.01 23:58

Princas Harry ir jo žmona Meghan Markle kreipėsi į teismą dėl Jungtinės Karalystės (JK) bulvarinės spaudos paskelbto privataus laiško. Hercogienė tvirtina, kad jis buvo paskelbtas neteisėtai, skelbia „CNN“.

Kaip rašo „BBC“, hercogo pareiškime teigiama, kad jis ir Meghan buvo priversti imtis veiksmų prieš „negailestingą propagandą“.

„Deja, bet mano žmona tapo viena iš naujausių britų bulvarinės žiniasklaidos aukų. JK bulvarinis leidinys vykdė negailestingą kampaniją, visiškai negalvodamas apie pasekmes – per visą nėštumo laikotarpį ir auginant mūsų naujagimį“, – rašė princas Harry.

Kaip teigiama pareiškime, hercogienė pateikė ieškinį „Associated Newspapers“ – motininei įmonei „Mail“ – dėl piktnaudžiavimo privačia informacija, autorių teisių ir JK 2018 m. duomenų apsaugos įstatymo pažeidimų.

Princas Harry pridūrė, kad „šis konkretus teisinis veiksmas priklauso nuo ilgo ir nerimą keliančio britų bulvarinės žiniasklaidos elgesio“.

Paklaustas apie teismo ieškinį, „The Mail on Sunday“ generalinis redaktorius Johnas Wellingtonas „CNN“ sakė, kad leidinys šiuo metu neturi oficialaus pareiškimo.

„Aš tik ką tik pamačiau pareiškimą, todėl mes vis dar bandome suvirškinti informaciją ir netrukus pateiksime oficialų komentarą“, – teigia J. Wellingtonas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi