Veidai

2019.09.29 22:03

Šokių projektui besiruošianti Indrė Stonkuvienė per pirmą pasirodymą žada padaryti špagatą

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“2019.09.29 22:03

Svajonės, žodžių ir emocijų galia bei pasiruošimas netrukus startuosiančiam LRT projektui „Šok su žvaigžde“. Tokias temas palietė LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ viešėjusi Indrė Stonkuvienė.

Savo svajones I. Stonkuvienė vadina planais: „Esu ne kartą sakiusi, kad viską darau papunkčiui ir viską užsirašau. Ne tik dėl to, kad mano regimoji atmintis. Mano svajonės yra realistiškos – apie veiklą, darbą. Džiaugiuosi, kad iniciatyva „Moterų pasaulyje“ plečiasi ir bendruomenė didėja. O mano didžiausia svajonė, kad prisijungtų vyrai.“

Pasak I. Stonkuvienės, į šią bendruomenę įsigilinę vyrai gali atpažinti bėdas, kurios kamuoja jų partneres, santykius ir taip padėti vieni kitiems.

I.Stonkuvienė pasidalijo, kaip ji pati sau padeda, kai užklumpa bloga nuotaika ar net nenoras lipti iš lovos: „Leidžiu sau verkti, pabūti su savimi, pagulėti, paskaityti knygą, susirinkti save tam, kad galėčiau atsikelti. Emocijas reikia išjausti, nes jos niekur nedingsta, jos kaupiasi.“

Moteris teigia, kad jos gyvenimas smarkiai pasikeitė supratus dviejų žodžių galią.

„Turiu net tatuiruotę. Žodį „privalau“ išsibraukiau ir jį pakeičiau į „galiu“. Tada į viską galima žvelgti paprasčiau ir pasirinkti, su kuo nori bendrauti ar dirbti – atsiranda vidinė laisvė“, – sako I. Stonkuvienė, kuri šiuo metu daug dėmesio skiria spalio 5-ąją LRT TELEVIZIJOS tiesioginiame eteryje startuosiančiam projektui „Šok su žvaigžde“.

Nors dabar I. Stonkuvienė sako, kad per pirmą pasirodymą ant parketo „įeis špagatais“, šis judesys, pirmą kartą atliktas be trenerio priežiūros, jai kainavo raumenų patempimą.

Iki šiol I. Stonkuvienė nėra lankiusi šokių, tad iki projekto starto kiekvieną treniruotę stengiasi išmokti kuo daugiau iš savo šokių partnerio ir trenerio Rolando Beržinio.

I. Stonkuvienė sako, kad dabar jai tenka lavinti ne tik šokių techniką: „Dabar dirbame su emocijomis, nes man yra pakankamai sudėtinga būti moteriškai, elegantiškai, seksualiai.“

R. Beržinis džiaugėsi, kad jų su Indre humoro jausmas ir požiūris į darbą sutapo nuo pat pirmo susitikimo.

Išsamiau – laidos įraše:

„Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis“ I dalis. Indrė Stonkuvienė: žodį „privalau“ pakeičiau žodžiu „galiu“

Populiariausi