Veidai

2019.09.28 14:59

„Šok su žvaigžde“ dalyviai užkūrė vakarėlį turguje: šoko ir pirkėjai, ir pardavėjai

žiūrėkite reportažą
LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“2019.09.28 14:59

Netrukus startuosiančio LRT projekto „Šok su žvaigžde“ dalyviai šeštadienį ryte pasirodė netikėtoje vietoje, viename sostinės turguje ir visus jo lankytojus įtraukė į smagų vakarėlį. Energingas pasirodymas vyko pačiame prekybos įkarštyje tarp rudens gėrybių, o pirkėjai ne tik stebėjo, bet ir įsitraukė į šokį.

Po netikėto pasirodymo turguje pakalbinta viena iš projekto dalyvių, atlikėja Paula Valentaitė sakė, kad šokti labai smagu, bet pagalvojus apie artėjantį pasirodymą televizijos eteryje, kyla nerimas.

P. Valentaitė jau išmoko šokti tango, rumbą, čia-čia-čia, pradėjo repetuoti valsą. Ji ir jos partneris Gedvinas labiausiai laukia, kol žiūrovams galės pademonstruoti čia-čia-čia.

„Laisvas šokis, atpalaiduojantis ir smagus“, – sakė Paula ir pridūrė, kad kol kas sunkiausias šokis jai yra tango – reikia daugiau susikaupimo, sunkiau išlaikyti laikyseną.

Šokėjų pasirodymus stebėjo ir LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas. „Maloniai netikėta, kaip sutapo poros tarpusavyje, kaip entuziastingai šoka ir repetuoja“, – šokėjais džiaugėsi A. Giržadas.

Pagal BBC formatą kuriamas LRT projektas „Šok su žvaigžde“ – nuo spalio 5 d. kiekvieną šeštadienį, 21 val. tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ. Laidos vedėjai – Gabrielė Martirosian ir Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Šokiai turguje – laidos įraše:

Projekto „Šok su žvaigžde“ dalyviai turguje privertė visus trypti bendro šokio ritmu
Projekto „Šok su žvaigžde“ šeštadienio pokštas: masinis šokis Benedikto turguje
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt