Veidai

2019.09.28 01:08

„Žmogaus-voro“ fanai euforijoje: „Marvel“ ir „Sony“ pasiekė susitarimą

bus kuriamas trečias filmas su Tomu Hollandu
LRT.lt 2019.09.28 01:08

„Žmogaus-voro“ fanai išgirdo džiugias naujienas. „Sony“ ir „Marvel“ pasiekė susitarimą ir paskelbė, kad bus kuriamas trečias „Žmogaus-voro“ filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks Tomas Hollandas, skelbia BBC.

„Žmogaus-voro“ likimas „Marvel“ visatoje pakibo ant plauko po to, kai „Sony“, kuri turi teises į šį personažą, nusprendė, kad bus kuriami jų pačių, o ne „Marvel“ filmai su superherojumi.

Dar rugpjūtį, „Sony“ išreiškė liūdesį, kad nebedirbs su „Disney“, kuriam priklauso „Marvel“, kuriant kitus „Žmogaus-voro“ filmus. Buvo pranešta, kad abiem kompanijoms nepavyko pasiekti susitarimo dėl veikėjo.

„Variety“ penktadienį pranešė, kad abi kompanijos naują susitarimą dėl bendradarbiavimo pasirašė Rugsėjo 26 dieną.

„Aš džiaugiuosi, kad „voriuko“ kelionė „Marvel“ visatoje tęsis. Aš ir „Marvel Studios“ esame labai susijaudinę, kad galėsime toliau dirbti“, – sakė „Marvel“ prezidentas Kevinas Feige`as.

„Sony Pictures“ atstovas Robertas Lawsonas sakė, kad jie džiaugiasi galėdami toliau dirbti kartu.

Džiaugsmą dėl priimtų sprendimų išreiškė ir „Žmogų-vorą“ pastaruosiuose dviejuose filmuose vaidinęs T. Hollandas. Jis instagrame pasidalijo Leonardo DiCaprio klipu iš filmo „Volstrito vilkas“, kuriame sakoma „Aš neišeinu... Šou tęsiasi“.

View this post on Instagram

😏

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013) on

„Sony“ visada priklausė teisės į „Žmogų-vorą“, tačiau dėl kompanijų susitarimo, veikėjas galėjo pasirodyti ne viename „Marvel“ visatos filme.

„Variety“ skelbia, kad trečiasis filmas galėtų kino teatruose pasirodyti 2021 metų liepos 16 dieną.