Veidai

2019.09.30 12:50

„Šok su žvaigžde“: susipažinkite su projekto dalyviais

LRT.lt2019.09.30 12:50

Spalio 5 d. LRT TELEVIZIJA pradeda transliuoti pagal BBC formatą kuriamą projektą „Šok su žvaigžde“, kuriame šokio paslaptimis dalysis ir žiūrovus džiugins net dvylika porų, repetuoti bei ruoštis pradėjusių dar vasarą. Kiekvieną šeštadienį tiesioginiame eteryje ant parketo suksis žinomi veidai ir šokio profesionalai.

Ugnė Siparė ir Lukas Petkevičius

Ugnė – žurnalistė, televizijos laidų vedėja. Pastarąjį dešimtmetį apie šokius kalbėjo tik „Labas rytas, Lietuva“ laidoje, o praktiką jau senokai pamiršusi. Pasiruošusi pramankštinti ne tik protą, bet ir visą kūną!

Lukas – sportinių šokių treneris, sportinių šokių klubo „Elegancija“ įkūrėjas. Lukas yra daugiametis Lietuvos Lotynų Amerikos šokių rinktinės narys. Daugkartinis pasaulio ir Europos čempionatų dalyvis, atstovaujantis Lietuvai.

Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas

Paula – jaunosios kartos atlikėja ir muzikos kūrėja, du kartus sėkmingai pasirodžiusi „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankų finaluose. Neseniai išleidusi debiutinį albumą „Body Talk“, kuris klausytojus pasiekė net ir už Atlanto. Šiuo metu mergina kuria pagrindinį vaidmenį LRT seriale „Bloga mergaitė“.

Gedvinas – Europos jaunimo 10-ties šokių čempionato bronzos medalininkas, Lietuvos čempionatų prizininkas. Paulos ir Gedvino duetas yra jauniausias projekte, abiem vos po 19 metų.

Justė Komskytė-Vaiciekiūtė ir Gabrielius Sasnauskas

Justė – viena iš trijų talentingų Lietuvos smuikininkių grupės „Electric Ladies“ narių. Kartu su grupe ji garsina Lietuvą koncertuodama įvairiose pasaulio koncertų salėse bei renginiuose. Justė taip pat yra televizijos autorinių programų prodiuserė ir groja orkestre „Vilnius Sinfonietta“.

Gabrielius Sasnauskas – standartinių ir Lotynų Amerikos šokių mokytojas, „Pro/Am“ šokių treneris. Daugkartinis tarptautinių sportinių šokių varžybų finalininkas. „Milagro Dance Academy“ šokių studijos įkūrėjas.

Indrė Stonkuvienė ir Rolandas Beržinis

Indrė – televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų „influencerė“, iniciatyvos „Moterų pasaulyje su Indre Stonkuviene“ įkūrėja.

Rolandas – profesionalus šokėjas ir šokių treneris. Šokėjas yra sukaupęs 10 metų darbo su vaikais ir suaugusiaisiais patirties. Vienas pirmųjų licencijuotų zumbos trenerių Lietuvoje. Vienas pirmųjų „Pro/Am“ judėjimo trenerių.

Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius

Simona Nainė – mados prekinio ženklo „Nunu“ įkūrėja. Buvo grupės „Mokinukės“ dainininke ir dueto „Pinup Girls“ nare. Įvairaus formato TV projektų dalyvė ir vedėja.

Ligitas – sportinių šokių treneris, sporto renginių vedėjas ir organizatorius, vadovauja savo sportinių šokių studijai. Daugkartinis Lietuvos sportinių šokių čempionas, tarptautinių varžybų nugalėtojas, Baltijos jūros šalių čempionas, Lietuvos sportinių šokių federacijos rinktinės narys. Aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje.

Austėja Lukaitė ir Edvinas Belousovas

Austėja – profesionali dainininkė ir aktorė. Austėja aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje, miuzikle „Paryžiaus katedra“ atlieka pagrindinį Esmeraldos vaidmenį. Žiūrovams pažįstama iš serialuose „Rimti reikalai“ ir „Prakeikti“ sukurtų vaidmenų, ji taip pat dalyvauja „Domino“ teatro pastatymuose, tarp kurių – žiūrovų itin mėgstamas spektaklis „Primadonos“. Dalyvavo LRT TELEVIZIJOS projekte „Aš – laidos vedėjas“.

Edvinas – daugkartinis Lietuvos sportinių šokių čempionas, kuris garbingai atstovavo Lietuvai daugelyje pasaulio čempionatų. Rimtą darbą banke „miksuoja“ su šokių mokytojo veikla „Ratuto“ sportinių šokių klube. Taip pat negaili laiko repeticijoms su Austėja.

Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj

Paulius – žymus choreografas, pastatęs daugybės TV projektų, miuziklų, reklamų, vaizdo klipų ir netgi TV serialų choreografijas. Grupės „Twosome“ narys. O svarbiausia – naujai iškeptas tėtis.

Katerina Voropaj – profesionali šokėja, choreografė. Televizijos šokių projektų dalyvė ir nugalėtoja. Vilniaus kolegijos šokio pedagogikos studijų programos lektorė. Televizijos šokių projektuose ji išmokė šokti ne vieną žinomą vyrą.

Mantas Tautvaišas ir Karolina Pukšto

Mantas – plaukų stilistas, po projekto „Chorų karai“ tapęs geidžiamiausiu Vilniaus meistru. Nors plaukų stilistu dirba tik 5 metus, tačiau tikrai spėjo tapti tikra žvaigžde.

Karolina – nuo 6 metų šokti pradėjusi sportinių šokių profesionali šokėja bei trenerė. Lietuvos ir tarptautinių varžybų dalyvė. Netrukus Karolina baigs psichologijos bakalauro studijas.

Tadas Gryn ir Ala Karpenko

Tadas – žinomas teatro ir kino aktorius, tačiau ne rečiau jis matomas ir lietuviškuose serialuose. Tadas Gryn buvo nominuotas „Sidabrinės gervės“ apdovanojimui už geriausią aktoriaus vaidmenį. Vaidina tokiuose spektakliuose kaip „Išvarymas“, „Mūsų klasė“, „Trys seserys“, „Demokratija“.

Ala – daugkartinė Lietuvos Lotynų Amerikos šokių vicečempionė ir tarptautinių varžybų nugalėtoja, kuri savo patirtimi labiausiai mėgsta dalytis su mažaisiais šokėjais. Per 25 metus trunkančią Alos karjerą buvo visko: nuo atsisveikinimo su šokėjos karjera gimus dukrytei iki grįžimo atgal ir tekusios garbės kartu su buvusiu partneriu vadovauti sportinių šokių studijai „Vijūnas“.

Paulius Stravinskas ir Ainė Juzėnaitė

Paulius – komunikacijos vadovas, improvizacijos teatro trupės aktorius, Lietuvos šunų kinkinių sporto federacijos prezidentas, LRT televizijos projekto "Aš - laidos vedėjas" nugalėtojas! Prie šokių pagrindų yra prisilietęs mokyklos laikais, kuomet gimtajame mieste Druskininkuose kurį laiką lankė šokių būrelį.

Ainė – profesionali šokėja, choreografė, sportinių bei linijinių šokių mokytoja. Daugkartinė Lietuvos 10-ies šokių čempionatų prizininkė. Sportinius šokius šoka jau 21 metus, iš jų 9 metus dirba šokių srityje.

Simas Kučas ir Melisa Valinovič

Simas nuo 4-erių metų žaidžia tenisą, yra tapęs visų amžiaus grupių Lietuvos čempionu, tarptautinių turnyrų laimėtoju. Nutraukęs tenisininko karjerą Simas pasuko teniso trenerio keliu ir sėkmingai įsiliejo į prieš 4-erius metus pradėtą modelio karjerą. Šokiai – visiškai nauja ir iki šiol jo neišbandyta veikla.

Melisa jau penktus metus yra pramoginių ir sportinių šokių trenerė. Profesionaliai šokusi 15 metų, dabar ji jau pati treniruoja vaikus, kurie varžybose atstovauja klubui „Vyja“. Melisa yra pirmenybių nugalėtoja ir įvairių Lietuvos bei tarptautinių varžybų prizininkė.

Vaidotas Valiukevičius ir Leta Kripaitė

Vaidotas – pagrindinis grupės „The Roop“ narys, puikiai sužibėjęs nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje su daina „Yes, I do“.

Leta Kripaitė – daugkartinė Lietuvos ir tarptautinių Lotynų Amerikos varžybų finalininkė. Leta atstovauja Kauno sportinių šokių klubui „Kaspinas“.

LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas sako, kad Lietuva tapo pirmąja Baltijos šalimi, iš BBC oficialiai įsigijusia teises į šio projekto formatą. Jis tiki, kad ne vienos Europos televizijos rodomas žmonių ypač pamėgtas projektas prikaustys ir LRT žiūrovų dėmesį.

„LRT džiaugiasi galimybe bendradarbiauti su BBC. Lietuvos žiūrovams norime sugrąžinti šokių projektą ir kokybišką pramogą visai šeimai. Sportiniai šokiai yra populiarūs visoje šalyje. Daug kas šoka būreliuose, mokyklose, klubuose ar per privačias pamokas. Tad tikiu, kad puikus reginys šeštadienio vakarais bus artimas ir įtraukiantis daugeliui“, – teigia A. Giržadas.

Tiesiogines projekto „Šok su žvaigžde“ transliacijas, kurias ves Gabrielė Martirosian ir Vytautas Rumšas jaunesnysis, per LRT TELEVIZIJĄ stebėkite kiekvieną šeštadienį nuo spalio 5 d.

Projekto „Šok su žvaigžde“ dalyviai turguje privertė visus trypti bendro šokio ritmu