Naujienų srautas

Veidai2019.09.20 13:03

Naujoji Beyonce vaško figūra pradžiugino žvaigždės gerbėjus: ji nukarūnavo pačią karalienę

LRT.lt 2019.09.20 13:03

Po daugybės nevykusių bandymų pagaminti atlikėjos Beyonce vaško skulptūrą, žvaigždės gerbėjai džiūgauja – pagaliau atlikėja gavo tai, ko nusipelnė – beveik tobulą savo repliką. Madame Tussauds muziejaus vadovas patikina, kad ši skulptūra verta atsidurti ekspozicijoje šalia karališkosios šeimos narių.

Madame Tussauds muziejus pristatė naują JAV atlikėjos Beyonce vaško skulptūrą. Tai jau ne pirma atlikėjos skulptūra, tačiau visos ankstesnės buvo vadinamos nepagarba atlikėjai, be to, sulaukė nemažai kritikos ir nuvylė dainininkės gerbėjus.

Čia galite pamatyti vieną iš skulptūrų, sukėlusių pasipiktinimo bangą:

Gerbėjai nepatenkinti liko ir šia skupltūra:

Pagaliau ji neatrodo kaip demonas nužengęs iš pragaro, rašoma buzzfeed.com. Portale teigiama, kad atlikėja pagaliau gavo tai, ko nusipelnė – beveik tobulą, į save panašią repliką, įkvėptą 2018-ųjų atlikėjos pasirodymo „Coachella“ festivalyje. Kiekviena skulptūros detalė – labai kruopšti kopija.

Džiaugsmu nesitveria ir atlikėjos gerbėjai socialiniuose tinkluose. „Pagaliau jie tai padarė! Esu beprotiškai įsimylėjusi šią skulptūrą!“ – tokie ir panašūs komentarai lydėjo naujieną apie naująją figūrą.

Be to, norėdami parodyti, kad Beyonce yra tikra scenos karalienė, Madame Tussauds muziejaus darbuotojai atlikėją pastatė šalia karališkosios šeimos figūrų. Tai taip pat nepraslydo gerbėjams pro akis. „Ji nukarūnavo pačią karalienę“, – rašoma socialiniuose tinkluose.

„Jei kas nors ir nusipelnė stovėti karališkojoje mūsų ekspozicijoje, tai Beyonce“, – insider.com sako Londone esančio Madame Tussauds muziejaus vadovas Steve'as Daviesas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi