Veidai

2019.09.19 21:18

Į Lietuvą atvyko serialų „Vedęs ir turi vaikų“ ir „Vaikštantys numirėliai“ žvaigždės

LRT.lt2019.09.19 21:18

Ketvirtadienį Vilniaus oro uoste – neeilinė pasaulinių žvaigždžių koncentracija. Per pietus čia nusileido daugiausiai sekėjų pasaulyje turinčių internetinių komiksų „Cyanide & Happiness“ kūrėjas Robas DenBleykeris, vakare – visame pasaulyje garsūs aktoriai. Pirmasis atvyko Badą Bandį seriale „Vedęs ir turi vaikų“ įkūnijęs Davidas Faustino, kiek vėliau ir „Vaikštantys numirėliai“ bei „Grand Theft Auto V“ žvaigždė Stevenas Oggas.

Visame pasaulyje žinomo kūrėjo bei aktorių atvykimo priežastis yra šį savaitgalį vyksiantis ir dešimtis tūkstančių lankytojų subursiantis, kasmetinis populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics 2019“. Į Vilnių atvykusį aktorių D. Faustino Baltijos šalių auditorijai pristato JAV ambasada Lietuvoje, tuo tarpu aktorių S. Oggas – kanalas „FOX“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Sklandžiai praėję aktorių ir kūrėjų skrydžiai – svarbi mūsų renginio sėkmės sąlyga. Džiaugiamės, kad pirmųjų mūsų šių metų renginio svečių atvykimas praėjo sėkmingai ir neatsiliekant nuo tvarkaraščio. Ketvirtadienį svečiai keliauja ilsėtis, o penktadienį jie turės pirmąją progą susipažinti su sostine, jos apylinkėmis bei čia jų laukiančiais gerbėjais“, – sako renginio „Comic Con Baltics“ organizatorius Tomas Vievesis.

Oro uoste atvykusias žvaigždes pasitiko renginio atstovai, lydėsiantys ir asistuosiantys svečiams viso „Comic Con Baltics 2019“ savaitgalio metu. Taip pat, atvykusį „Cyanide & Happiness“ kūrėją R. DenBleykerį, aktorius D. Faustino ir S. Oggą pasitiko asmeniniai vairuotojai.

„Vėlų ketvirtadienio vakarą laukiame iš Denverio, JAV atskrendančio žvaigždžių kaukių kūrėjo Landono Meierio su įspūdingu jo bagažu – realistiškomis 3D garsenybių kaukėmis. Penktadienį iš Izraelio turėtų atvykti viena garsiausių internetinių komiksų kūrėjų porų Yehuda ir Maya Devir bei serialo „Vikingai“ žvaigždė Georgia Hirst“, – sako T. Vievesis.

Susitikti su į sostinę atvykusiais garsiais aktoriais ir filmų bei komiksų kūrėjais gerbėjai galės jau šį šeštadienį ir sekmadienį – rugsėjo 21–22 dienomis – „Litexpo“ parodų rūmuose, Vilniuje.

Trečius metus iš eilės vyksiančiame renginyje lankytojų taip pat lauks naujausių lietuviškų filmų pristatymai, trumpametražių lietuviškų filmų peržiūros, vaizdo žaidimų ir jiems skirtos moderniausios įrangos išbandymas, komiksai ir pasaulyje garsūs komiksistai, „cosplay“ pasirodymai, šeimų erdvė ir daug kitų, tiek suaugusiems, tiek mažiesiems skirtų pramogų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.