Naujienų srautas

Veidai2019.09.17 11:52

Į didįjį kiną grįžtantis Sylvesteris Stallone: metai – tik skaičius

LRT.lt 2019.09.17 11:52

„Metai – tik skaičius, ir nieko daugiau“, – taip apie save sako kovinių filmų legenda Sylvesteris Stallone. Nepaisant garbingo amžiaus, 72 metų Holivudo žvaigždė netrukus grįžta į didįjį kiną pristatydamas naujausią, penktąją Rembo dalį „Rembo. Paskutinis kraujas“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Dar 2009 m. S. Stalone žurnalui „Empire“ teigė, jog, ko gero, žiūrovai penktosios „Rembo“ dalies nebeišvys. Tiesa, jo vizijai nebuvo lemta išsipildyti. Praėjus 10 metų legendinė veiksmo filmų žvaigždė prikėlė Džoną Rembo dar vienai kovai.

Per savo ilgametę karinę „patirtį“ Vietnamo karo veteranas Dž. Rembo sukaupė triženklį mirčių skaičių. Filmų franšizės fanai suskaičiavo, kad jo juodajame sąraše įrašytos 504 mirtys. Naujausioje filmo dalyje legendinis karys vėl apsiginklavęs peiliais, strėlėmis, ginklais, o jo rankos vis dar tokios pat tvirtos ir nešančios mirtį.

72 metų S. Stallone prisipažįsta, kad pasirengimas dar vienam filmui apie Rembo nebuvo lengvas, ir prabyla apie fizinio pasirengimo kainą. „Ruošimasis vaidmeniui reikalavo labai daug jėgų. Metus kasdien po valandą praleisdavau sporto salėje tam, kad būčiau tinkamai pasirengęs vaidmeniui. Taip, tiesa, neišvengiau ir traumų, tačiau dabar viskas susitvarkė“, – atvirauja S. Stallone.

Paklaustas apie šeštąją filmo dalį, aktorius tokios galimybės neatmeta ir prisipažįsta, kad šis vaidmuo jam svarbus, tad niekada negali žinoti, kas laukia ateityje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi