Naujienų srautas

Veidai2019.09.16 15:35

Nesuvaidintos Cristiano Ronaldo ašaros: sielos skaudulius išjudino nematytas interviu su mirusiu tėvu

žiūrėkite vaizdo įrašą
LRT.lt 2019.09.16 15:35

Praėjusią savaitę Lietuvoje žaidęs futbolo superžvaigždė Cristiano Ronaldo duodamas interviu vienai britų televizijai pravirko. Milano „Juventus“ klubo lyderis ašaromis paplūdo išvydęs dar nematytą interviu, kuriame kalbėjo jo tėvas, nuo alkoholizmo sukeltų ligų miręs prieš daugiau nei dešimtmetį.

C. Ronaldo kalbėjosi su britų kanalo ITV laidos „Labas rytas, Britanija“ (angl. „Good morning Britain“) vedėju Piersu Morganu. Futbolininkas atvirai atsakinėjo į klausimus apie savo merginą, pasakojo, ką patyrė kai buvo kaltinamas seksualine prievarta. Sportininkas atviravo, kad jam būdavo labai nemalonu girdėti tokias naujienas apie save per televiziją.

„Man buvo gėda, aš perjungdavau kanalą. Nenorėjau, kad vaikai girdėtų, jog blogai kalbama apie jų tėtį“, – sakė C. Ronaldo.

Savo merginą Georginą Rodriguez interviu jis vadino savo gyvenimo meile.

Tačiau sportininkas prarado savitvardą, kai jam buvo parodytas interviu, kuriame kalba jo paties tėvas. C. Ronaldo ėmė dengtis veidą ir šluostytis ašaras.

„Niekada nemačiau šio įrašo“, – sakė C. Ronaldo.

Paklaustas, kas jį labiausiai sujaudino, C. Ronaldo atsakė besigailintis, kad jo tėtis taip niekada ir nepamatė, kaip jo sūnus tapo geriausiu pasaulio futbolininku ir pelnė įvairiausių apdovanojimų.

„Mano mama, mano broliai, net mano vyriausiasis sūnus visa tai matė, bet tėtis nematė nieko“, – graudinosi C. Ronaldo.

C. Ronaldo tėvas mirė nuo alkoholio sukeltų kepenų pažeidimų 2005-aisiais, kai būsimai futbolo superžvaigždei tebuvo 20 metų ir jis tik pradėjo savo stulbinančią karjerą.

Interviu ištraukos:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi