Veidai

2015.09.08 13:45

N. Campbell Italijoje nuteista už paparaco užpuolimą

BNS 2015.09.08 13:45

Britų supermodelis Naomi Campbell Sicilijoje Italijoje buvo lygtinai nuteista kalėti šešis mėnesius už paparaco užpuolimą 2009 metais.

Britų supermodelis Naomi Campbell Sicilijoje Italijoje buvo lygtinai nuteista kalėti šešis mėnesius už paparaco užpuolimą 2009 metais.

Podiumų gražuolė 2009-ųjų rugpjūtį atostogavo Sicilijos Lipario saloje su tuometiniu draugu, rusų milijardieriumi Vladimiru Doroninu, kuomet, kaip pranešta, ją supykdė fotografas Gaetano di Giovanni, fotografavęs porą, vaikštinėjusią miestelyje.

Teigiama, kad N. Campbell prarado savitvardą ir trenkė G. di Giovanni savo rankine, sužeisdama jam akį. Fotografui reikėjo medikų pagalbos.

Modelio advokatui pavyko pasiekti susitarimą su minetu paparacu, kuris sutiko panaikinti kaltinimus N. Campbell, bet kaltintojas Francesco Massara nusprendė tęsti bylą, teigdamas, kad tai atitiktų visuomenės interesus.

Byla teisme buvo nagrinėjama penktadienį, N. Campbell buvo pripažinta kalta ir gavo lygtinę bausmę.

Jos advokatas Guido Carlo Alleva žadėjo apskųsti nuosprendį.

Pareiškime, kuris buvo atsiųstas Eonline.com, sakoma: „Mes skundžiame nuosprendį dėl to 2009 metų incidento. Dėl tebesitęsiančio teisinio proceso šiuo metu negalime plačiau aptarinėti šio klausimo“.

45 metų N. Campbell garsėja savo ūmiu būdu: 2007 metais ji pripažino sviedusi į savo darbuotoją mobilųjį telefoną „Blackberry“. Tada ji penkias dienas turėjo dirbti visuomenei naudingą darbą Niujorke, sumokėti baudą ir išeiti pykčio valdymo kursą.

2000 metais ji buvo kaltinama panašiu išpuoliu prieš savo padėjėją Kanadoje, bet tą ginčą išsprendė sumokėdama neskelbiamo dydžio sumą ir sutikdama siekti psichologo pagalbos dėl savo pykčio priepuolių.