Veidai

2019.09.12 12:48

Į Lietuvą atvykstanti serialo „Vikingai“ žvaigždė Georgia Hirst: nemaniau, kad aktorystė – tinkamas karjeros kelias

LRT.lt2019.09.12 12:48

Populiariosios kultūros renginio „Comic Con Baltics 2019“ gerbėjai turės galimybę gyvai susitikti ir pabendrauti su viena iš pagrindinių serialo „Vikingai“ žvaigždžių, karingąją Torvi suvaidinusia aktore Georgia Hirst, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Prieš vizitą į Vilnių, kuris įvyks rugsėjo 21-22 dienomis, aktorė sutiko duoti išskirtinį interviu, kuriame dalijasi patirtimi ir mintimis iš serialo „Vikingai“ kūrimo užkulisių. Taip pat – ir reikšmingais karjeros momentais bei linkėjimais gerbėjams Baltijos šalyse.

– Kokia buvo jūsų, kaip aktorės, karjeros pradžia? Kaip ir kada nusprendėte, kad norite eiti šiuo keliu?

– Visada žinojau, kad mėgstu ir noriu vaidinti, tačiau nemaniau, kad tai yra tinkamas karjeros kelias – nežinojau nuo ko pradėti. Vis dėlto gavusi aukščiausią balą vaidybos kursuose supratau, kad tai yra sritis, į kurią aš žiūriu su išskirtinai didele aistra ir susidomėjimu. Šis suvokimas ir tapo pradžia to, nuo ko prasidėjo mano aktorės karjera.

– Torvi – viena pagrindinių serialo „Vikingai“ veikėjų. Kuriuo siužeto metu, jūsų nuomone, prasidėjo personažo virsmas į vieną ryškiausių serialo veikėjų?

– Aš manau, kad tai įvyko maždaug ties ketvirtuoju „Vikingų“ sezonu. Tuo metu pati pradėjau jausti, kad mano personažas seriale pradeda vis labiau ryškėti. Ypač išskirčiau savo siužetinę liniją su Ubbe ir Lagertha veikėjomis. Nuo to momento Torvi tapo matoma vis daugiau ir daugiau.

– Kas buvo sudėtingiausia įkūnijant Torvi?

– Torvi yra nuožmi ir gera kovotoja, gera mama! Manau, kad sunkiausias šio personažo įkūnijimo aspektas buvo jos amžius. Ji turi vaikų ir yra akivaizdžiai vyresnė už mane pačią, tad būnant 18-23 metų vaidinti mamą buvo gana sudėtinga Bet aš išmokau įsikūnyti į šį personažą ir tai buvo tikrai smagus iššūkis.

– Serialas jūsų gyvenime svarbų vaidmenį užėmė daugiau nei šešerius metus. Kaip jautėtės, kai serialas pasiekė pabaigą? Ar pasiilgstate jo?

– Asmeniškai aš, būdama serialo dalimi tokį ilgą laiką, jaučiausi pasiruošusi kelionei į jo pabaigą. Jaučiausi taip, lyg įkūnydama Torvi personažą, padariau viską, ką galėjau. Žinoma, labai ilgiuosi visos komandos, tačiau atsigręžusi atgal turiu be galo daug nuostabių akimirkų ir prisiminimų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt