Naujienų srautas

Veidai2019.09.10 15:22

Selo koncertui Panevėžyje skirta rekordinė 40 tūkst. eurų suma supykdė gyventojus

atnaujinta 16.50

Toli gražu ne visiems Aukštaitijos sostinės gyventojams patiko, kad vienam prieštaringai vertinamam atlikėjui su jo grupe už dviejų valandų pasirodymą scenoje per miesto šventę įsprausta gal net rekordinė suma.

Leido suprasti, kad suma visai normali

Panevėžyje nugriaudėjo, nuūžė tris dienas trukusi miesto gimtadienio šventė. Jos vinimi tapo Egidijaus Dragūno-Selo grupės koncertas.

Pasiklausyti garsenybės žiūrovai susirinko itin gausiai – vos tilpo į Laisvės aikštę.

Tačiau išsiblaivius po visų linksmybių kai kuriuos miesto gyventojus suėmė siaubas. Nejaugi vienam vienutėliam koncertui miesto valdžia nepagailėjo gal net rekordinės sumos – 40 tūkstančių eurų?

Anksčiau tiek pinigų dar esą nesumokėta nė vienam atlikėjui.

Savivaldybės atstovė Asta Sarapienė patvirtino, kad būtent tokia suma sumokėta Selui ir jo muzikantams.

20 tūkst. eurų atseikėta pačiam Selui, dar tiek pat – 20 tūkst. eurų – jo komandai už dviejų valandų koncerto su šviesų efektais surengimą.

Ji leido suprasti, kad tai yra normali suma garsenybei.

Vis dar nieko nežino

Naujoji savivaldybės Kultūros ir meno skyriaus vedėja Asta Čeponienė kartojo, kad niekas nesuskaičiuota.

„Šitaip negalima traktuoti, kad visa suma iš miesto biudžeto atiduota atlikėjui ir jo grupei. Be to, aš nežinau, kiek buvo jam sumokėta, nes dar neturiu patikslintos šventės sąmatos“, – apskritai kalbėjo naujoji valdininkė.

Anksčiau planuota, kad miesto šventė kainuos per 100 tūkst. eurų. Tada Bendruomenių rūmų darbuotojai teigė, kad 70 tūkst. eurų susirinko iš mugės prekiautojų, iš jų apie 45 tūkst. – iš šventės rėmėjų. Dar rūmai prisidėję ir savomis lėšomis, sutaupytomis per valstybinių švenčių organizavimą.

Išvakarėse vėl prikrėtė cirkų

Kiek lėšų prireikė iš tiesų ir kaip jos buvo paskirstytos, nepavyko nieko daugiau sužinoti. Vakar Bendruomenių rūmų direktorė Sandra Myškienė telefonu parašė žinutę, kad yra pasitarime, o vėliau su ja nebepavyko susisiekti.

Šventės rengėjai, regis, išvakarėse patyrė stresą dėl Selo nuotykių. Buvo pasklidusios kalbos, kad dainininkas neatvyks koncertuoti į šventę. Ir jos buvo ne be pagrindo.

Išties išvakarėse E. Dragūnas vėl įkliuvo policijai. Ką tik atgavęs vairuotojo pažymėjimą, jis stabdomas pareigūnų nestojo. Policininkai pažeidėją pasigavo tik namų kieme Vilniuje ir skyrė dvi baudas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi