Veidai

2019.09.10 06:54

Po oficialių vestuvių Ignas Krupavičius draugams užkūrė „Burning Man“ stiliaus vakarėlį

Gintarė Micevičiūtė, LRT.lt2019.09.10 06:54

Panemunės pilyje susituokę LRT laidų vedėjas Ignas Krupavičius ir jo mylimoji Vaida Kazakauskytė iš pradžių gražią progą paminėjo su šeimomis. O draugus po savaitės pakvietė į siautulingą vakarėlį Nidoje, kuriame šventė taip, lyg dalyvautų JAV vykstančiame renginyje „Burning Man“.

Šventėje dalyvavo apie 60 žmonių iš 11 šalių, o sužinoję, kokia bus jos tema, svečiai galėjo išlaisvinti savo fantaziją. Vieni puošėsi „steampunk“ ar Viktorijos laikų stiliaus drabužiais ir aksesuarais, kiti – blizgučiais ar plunksnomis. Jaunavedžiai pasirinko baltus aviatorių stiliaus kostiumus. Nenuostabu, juk jųdviejų meilė įsižiebė būtent po šuolio parašiutu.

Patrakę kostiumai ir šventės dekoracijos, pasak I. Krupavičiaus, svečiams, kurių dauguma tarpusavyje nebuvo pažįstami, leido greičiau susibendrauti.

„Viena draugė pasakė, kad prieini prie nepažįstamo žmogaus, bet jauti, kad esam viena šeima. Tai nebuvo Igno ir Vaidos šventė, tai buvo bendra visų draugų šventė. Atmosfera ir energetika buvo neapsakoma. Aistra, meilė, laisvė liejosi taip, kaip tos bangos daužėsi į krantus“, – portalui LRT.lt pasakojo praėjusią savaitę šventę bičiuliams surengęs I. Krupavičius ir pridūrė, kad jam artimi ir renginio „Burning Man“ principai.

Jaunavedžiai ir jų draugai surengė fotosesiją nebenaudojamame Nidos oro uoste, vėliau šventė persikėlė į paplūdimį. Nuo marių iki jūros kompanija judėjo dviračiais ir paspirtukais.

Vietoje amžinos meilės priesaikos jaunavedžiai turėjo kitokį ritualą. Paplūdimyje prie pianino išklausė dailininko Stasio Eidrigevičiaus specialiai jiems sukurtos „Pasakos apie Vaidutę ir Ignuką“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt