Veidai

2019.09.04 10:44

Beata Nicholson sūnų pakrikštijo ypatingoje vietoje: ten, kur su vyru prisiekė amžiną meilę

LRT.lt 2019.09.04 10:44

„Kokia stebuklinga ir saulėta visomis prasmėmis diena buvo šis šeštadienis. Ne tik mano gimtadienis, ką čia jau švęsiu viena?“ – socialiniame tinkle skelbė LRT TELEVIZIJOS laidos „Beatos virtuvė“ vedėja Beatai Nicholson, paskutinę vasaros dieną minėjusi gražų 40 metų jubiliejų ir jauniausiojo sūnelio Danielio krikštynas.

Paskutinę vasaros dieną gimusi kulinarinių knygų autorė ir laidų vedėja B. Nicholson 40-ąjį gimtadienį pasitiko džiugiai. Šiais metais B. Nicholson šeima ir artimiausi draugai atšventė dvigubą šventę. Kadangi Beata didžiausią dėmesį bei meilę skiria savo vaikams, ypatingą gimtadienio dieną nutarė skirti jauniausiai atžalai Danieliui.

„Viskas tau ir apie tave, mūsų meile! Kokia stebuklinga, džiaugsminga ir saulėta visomis prasmėmis diena buvo šis šeštadienis... Ne tik mano gimtadienis, na, ką čia jau švęsiu viena? Mano gyvenimas daugiausia sukasi aplink vaikus, todėl sprendimas dvi šventes į vieną sutelkti, atrodė visiškai natūralus ir tikras“, – savo feisbuko paskyroje rašė B. Nicholson.

Danieliaus krikštynų vieta pasirinkta neatsitiktinai. Atžala pakrikštyta Bernardinų bažnyčioje – ten pat, kur prieš daugiau nei 16 metų amžiną meilę vienas kitam prisiekė Beata ir jos vyras Tomas.

„Ketvirtas mūsų vaikas, pakrikštytas ten pat, kur mes su Tomu susituokėme prieš 16 metų, ir mus sutuokė, ir Danuką pakrikštijo brolis Algis, visa koplyčia buvo pilna draugų ir šeimos, ačiū jiems, ir kaip smagu tos didelės ir mažos šventės“, – sakė kulinarinės laidos „Beatos virtuvė“ vedėja.

Į džiugią šventę susirinko visa šeima ir poros draugai. Artimieji spinduliavo laime ir geromis emocijomis. Pasak pačios B. Nicholson, visų jos vaikų krikštynos buvo tokios pat ypatingos, o jų akimirkomis iki mažiausių smulkmenų moteris gali dalytis dar ir šiandien.

„Krikšto tėvai – Tomo brolis Benas ir mūsų fantastiška draugė Rita. Galėčiau dabar turbūt pusmetį vien iš tos dienos nuotraukomis dalintis. Bet tik dabar dalinuosi, nes, kaip matot ir jaučiat, mano rankos labiau tik vakarais atlaisvėja.

O šiaip, didelės ar mažos, bet visos progos, kai gali pabūti kartu su draugais ir artimaisiais yra tokios svarbios. Nes žinot ką? Visų savo vaikų krikštynas prisimenu lyg jos buvo vakar“, – mintimis dalijosi B. Nicholson.