Veidai

2019.09.02 11:18

„Matricos“ žvaigždei Keanu Reevesui 55-eri: paprastas vyrukas, honorarą pasidalijęs su mokslininkais

Aktoriui Keanu Reevesui rugsėjo 2 d. sueina 55-eri. Išgarsėjęs filmuose „Greitis“ bei „Matrica“, aktorius iki šiol kasmet pasirodo į vairių žanrų filmuose.

1999 m. kino teatrus pasiekusi „Matrica“ jos žvaigždę kanadietį aktorių K. Reevesą iškėlė į Holivudo olimpą. K. Reevesas jį išgarsinusiame filme vaidino herojų Neo.

Juosta buvo apdovanota keturiais „Oskarais“ ir dviem BAFTA statulėlėmis bei sulaukė dviejų populiarių tęsinių.

Pasakojama, kad 70 proc. atlyginimo už darbą „Matricoje“ aktorius skyrė leukemijos tyrimams. Su šia liga ilgai kovojo jaunesnė jo sesuo, kurią jis vadina geriausia drauge.

Paties K. Reeveso likimas taip pat nelepino – kai jam buvo vos treji, šeimą paliko tėvas. Mama su vaikais dažnai keitė gyvenamąją vietą, mokytis buvo sunku dėl disleksijos – sutrikimo, kurį turinčiam sunku skaityti.

Aktoriui teko išgyventi ir artimo draugo, ir mylimosios netektis. Teigiama, kad K. Reevesas gyvena itin paprastai – įprastuose namuose, keliauja be palydos ar apsauginių.

Beje, 16 metų nuo paskutinės „Matricos“ dalies filmo tęsinio tebelaukią gerbėjai džiugią žinią išgirdo šį rugpjūtį – nauja filmo dalis bus kuriama ir joje vaidins pagrindinės žvaigždės – K. Reevesas ir Carrie-Anne Moss.

Išsamiau – laidos įraše:

Keanu Reevesui – 55-eri! Holivudo olimpą aktoriui atvėrė filmas „Matrica“, kuriame jis suvaidino pagrindinį veikėją