Veidai

2019.09.01 08:26

Britų atlikėja Ellie Goulding atšoko aristokratiškas vestuves: sveikino ir karališkosios šeimos atstovai

LRT.lt 2019.09.01 08:26

Po daugiau nei dvejus metus trukusios draugystės, rugpjūčio 31-ąją amžiną meilę vienas kitam prisiekė britų atlikėja Ellie Goulding ir meno prekeivis Casparas Joplingas. Prie gotikinės Jorko katedros altoriaus žinomą atlikėją lydėjo tėtis, o pasveikinti jaunavedžių atskubėjo ir karališkosios šeimos atstovai.

Britų atlikėjos E. Goulding ir meno prekeivio C. Joplingo vestuvės – laikomos aristokratiškomis, nes įprastai, Jorko katedroje besiruošiančios susituokti poros, turi įrodyti tam tikrą ryšį su šios katedros bendruomene. Taip pat būsimi sutuoktiniai turi užpildyti specialų prašymą, kuriame išreiškia norą būti sutuokti šios katedros šventikų. Tačiau E. Goulding ir C. Joplingo porai tai pavyko įgyvendinti be didelių sunkumų.

Katedros atstovų teigimu, E. Goulding ir C. Joplingas atitiko visus Jorko bendruomenės keliamus reikalavimus, rašo BBC. Atlikėja E. Goulding palaiko tvirtus ryšius su Herefordšyro grafyste, o jos sutuoktinis – su Jorkšyro grafyste.

Nuotaka su ją prie altoriaus lydėjusiu tėvu į Jorko katedrą atvyko mėlynu autobusiuku, perrištu baltu kaspinu. Iš automobilio išlipusią nuotaką pasitiko būrys gerbėjų.

Ellie Goulding vilkėjo tradicinę baltą suknelę, išsiuvinėtą ovalo ir žvaigždžių formos papuošalais, o jos veidą dengė vestuvinis šydas. Šis galvos apdangalas negalėjo nuslėpti plačios nuotakos šypsenos. Rankose atlikėja laikė baltų rožių puokštę, rašoma hellomagazine.com.

Kiekviena nuotaka žino, kokie svarbūs yra vestuvių dienos papuošalai, ir rasti geriausią jų derinį, ne visada pavyksta. Tačiau savo vestuvių dieną atlikėja išliko kukli, segėjo tik 3 smulkius auskarus ausyse ir kartu su vyru po ceremonijos pasidabino vestuviniais žiedais.

Į vestuves pasveikinti naujos šeimos atvyko ir britų karališkosios šeimos narės princesės Eugenie, Beatrice ir kiti.

E.Goulding su mylimuoju meno prekeiviu Casparu Joplingu kartu daugiau nei dvejus metus. Atlikėjos išrinktasis – baigęs meno istoriją „Harvardo“ universitete bei prestižinį „Itono“ koledžą – tą patį, kuriame mokėsi ir princas Williamas.

Kur pora susipažino – neatskleidžiama, nes abu sutuoktiniai apie santykius viešai nekalba.