Veidai

2019.08.30 16:36

Mirė avalynės dizaineris, rankų darbo batų gamybos pionierius Lietuvoje Žanas Maslauskas

LRT.lt 2019.08.30 16:36

Šįryt mirė avalynės dizaineris ir rankų darbo batų gamybos pionerius Lietuvoje Žanas Maslauskas, pranešama jo įkurtų „Batų namų“ feisbuko paskyroje.

„Žanas buvo mūsų dirbtuvių sielą ir širdis. Jis tūrėjo svajonę, kad jo pradėtą veiklą perimtų jo vaikai ir garsintų visame pasaulyje, jam pavyko, – rašoma feisbuko įraše. – Norime paprašyti Jūsų supratimo ir artimiausias kelias dienas mums neskambinti ir nerašyti darbo klausimais. Esame šeimos verslas, tad su Jumis, brangūs klientai, visada bendraujame tik patys, taigi nepykite jei kelias dienas neatsakysime į Jūsų laiškus, skambučius ar porą dienų vėluosime su batų pristatymu.“

Skelbiama, kad atsisveikinimas su Žanu vyks Kėdainiuose, Gedulo Saloje (Skongalio g. 1, Kėdainiai) nuo Šeštadienio (08.31) 12:00 iki Sekmadienio 15:00.

„Jei atvyksite, prašome neapsisunkinti gėlemis bei vainikais, Žanas mėgo minimalizmą, tad kviečiame atsinešti po vieną baltą gėlę. Apsirenkime spalvotai, Žanas nėmėgo juodos spalvos, tad gerbkime jį ir visi ateikime pasipuošę įvairiausiomis spalvomis", – rašoma feisbuke.

LRT.lt primena, kad 44-erių Ž. Maslauskui dar paauglystėje buvo diagnozuotas cukrinis diabetas. Dėl šios ligos vyrui prastėjo sveikata, jam buvo atliktos kelios akių operacijos, ne kartą buvo ištikęs infarktas, vyrui kas savaitę buvo atliema inkstų dializė.