Veidai

2019.09.06 15:03

Sostinėje amžinos meilės priesaiką ištarė LRT žinių vedėja Aistė Plaipaitė ir Mantas Tamulionis

atnaujinta 15.36
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2019.09.06 15:03

Po Bernardinų bažnyčios skliautais rugsėjo 6-ąją amžinos meilės priesaiką vienas kitam ištarė LRT žurnalistė ir žinių vedėja Aistė Plaipaitė bei jos išrinktasis Mantas Tamulionis. Jų pasveikinti susirinko gausus būrys bičiulių, kolegos iš LRT, „Nacionalinės ekspedicijos“ komanda.

„Rugsėjo pradžia man atrodo stebuklingas metas. Su Mantu norėjome susituokti būtent rugsėjo pradžioje, nes mums patinka šis metų laikas, be to, mūsų pirmieji pasimatymai vyko būtent beprasidedant rudeniui“, – portalui LRT.lt sakė nuotaka A. Plaipaitė.

Dar prieš vestuves ji pasakojo, kad drauge su sužadėtiniu jau seniai žinojo, kad svarbiausia jų šventėje jiems – ceremonija bažnyčioje ir muzika.

„Muzika yra mano laisvalaikis, o mano sužadėtiniui – dar ir darbas. Jis – garso režisierius. Kažkada jis buvo grupės „Movo“ būgnininkas, dar ir dabar kartais pagroja. Jis taip pat dirba su atlikėjais, įvairiuose renginiuose, dėsto režisūrą. Taigi visas jo gyvenimas susijęs su garsu. Būtent muzikai skyrėme daugiausiai dėmesio, atsakingai sudarinėjome dainų grojaraščius“, – šypsojosi Aistė.

Jos pasveikinti vestuvių dieną atvyko choras „Aidija“, kuriame laisvalaikiu dainuoja ir pati Aistė. Choras giedojo bažnyčioje, sukurdamas ypatingą atmosferą. „Tai dovana ir privilegija, kurią gauni būdamas choro nariu“, – džiaugėsi A. Plaipaitė.

Jau kurį laiką nuotaka žinojo, kad savo vestuvių dieną ji prie altoriaus žengs nešina kardelių puokšte. Ši puikiai derėjo ir prie vestuvinės suknelės. Tik vėliau ji sužinojo, jog kardelis tapo ir LRT sumanytos akcijos, skirtos Baltijos kelio 30-mečiui, simboliu.

Dauguma svečių taip pat atvyko nešini kardeliais.

Svarbiausia, pasakojo Aistė, kad savo vestuvių dieną su vyru ji nenorėjo nieko, kas jų porai būtų nebūdinga ar nenatūralu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt