Naujienų srautas

Veidai2019.08.31 08:18

Jubiliejaus proga dvigubą šventę rengianti Beata Nicholson: tai mano asmeniniai Naujieji metai

LRT.lt 2019.08.31 08:18

Paskutinę vasaros dieną gimtadienį švenčia LRT TELEVIZIJOS laidos „Beatos virtuvė“ vedėja ir kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson. Pasitikdama 40-metį ji rengia ypatingą dvigubą šventę – savo gimtadienį ir jauniausio sūnaus krikštynas.

„Man gimtadienis – asmeniniai mano pačios nauji metai. Be to, jis sutampa su mokslo metų pradžia, o tai taip pat didelė šventė naujus mokslo metus pradedantiems vaikams. Maža to, rugsėjį prasideda ir naujas televizijos sezonas, taigi tokia jau mano karma, kad mano gimtadienis žymi tam tikras pradžias“, – portalui LRT.lt sako žinoma televizijos laidų vedėja.

Paskutinę vasaros dieną gimusi B. Nicholson sako, kad gimtadienis jai visuomet labai džiugi diena, kurią mėgsta praleisti su šeima ir paminėti su draugais. O neretai nutinka ir taip, kad tą dieną Beata pamini dvigubą šventę.

Praėjusiais metais B. Nicholson savo gimtadienį sutiko LRT naujojo sezono šventės atidaryme, o jubiliejinį gimtadienį ji paminės su šeima ir būriu bičiulių.

Be to, savo gimtadienio dieną ji rengia ir dar vieną jų šeimai ypatingą šventę – jauniausiojo sūnelio Danielio krikštynas.

40-ąjį gimtadienį švenčianti Beata naujajame LRT sezone pasirodys ne tik televizijos, bet ir radijo eteryje.

Jos pokalbių laidoje „Geriausi dalykai namie“ žmonės bus kalbinami ne tik apie tai, kaip jie gyvena, bet ir dalinami praktiški patarimai, aptariami tėvų ir vaikų santykiai.

„Nėra tokių svarstyklių, kurios pasvertų, kas svarbiau ar daugiau sveria, darbas ar motinystė, tačiau jei kada nors reikėtų rinktis man, žinoma, būti mama – mano pagrindinis darbas, ypač dabar, kai turiu du labai mažus vaikus.

Kadangi tarp jų tik pusantrų metų skirtumas, galiu patikinti, jog tai labai intensyvus metas“, – LRT RADIJO laidai „10-12“ yra pasakojusi žinoma kulinarė ir laidų vedėja.

Šeima jai teikia begalę džiaugsmo ir panardina į laimės burbulą, kuriame prisipažįsta gyvenanti Beata.Beata Nicholson: susilaukusi vaikų panirau į laimės burbulą
Mūsų gyvūnai.  Beatos Nicholson augintiniai; Katės vazone; Kaip išsirinkti katės veislę.
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi