Veidai

2019.08.29 16:40

„Šok su žvaigžde“ repeticijoje Paula pristatė savo partnerį ir papasakojo, kaip sekasi ruoštis projektui

žiūrėkite vaizdo įrašą

„Išmokti pramoginių šokių – tikrai nemenkas iššūkis“, – patikina dainininkė, kurianti pagrindinį vaidmenį seriale „Bloga mergaitė“, Paula Valentaitė. Ji su partneriu Gedvinu Meškausku jau pradėjo ruoštis LRT TELEVIZIJOS projektui „Šok su žvaigžde“. Portalas LRT.lt apsilankė Paulos ir Gedvino repeticijoje.

Į LRT nuo rudens grįžta šokių užtaisas – pagal originalų BBC formatą kuriamas projektas „Šok su žvaigžde“, kuriame dalyvaus ir Paula. Ant parketo ji suksis su partneriu G. Meškausku, daukkartiniu nacionalinių ir tarptautinių varžybų prizininku. Devyniolikmentės ir aštuoniolikmečio duetas – jauniausias projekte.

„Jis nuostabus mokytojas, puikus partneris ir žmogus. Jau po pirmųjų repeticijų suradome bendrą kalbą, sutampa mūsų vizijos ir noras siekti geriausio rezultato. Man labai lengva su juo dirbti ir aš sparčiai mokausi. Labai džiaugiuosi, kad turiu progą dirbti būtent su juo“, – portalui LRT.lt sako Paula.

Gerų žodžių savo partnerei negaili ir Gedvinas, patikinantis, jog Paula yra puiki mokinė ir labai šiltas žmogus, su kuriuos treniruotės – vienas malonumas.

Atlikėja pasakoja, kad anksčiau nieko bendra su pramoginiais šokiais nėra turėjusi, nebent porą valso pamokų pradinėje mokykloje. Tiesa, ji yra šokusi gatvės šokius, kurie nuo pramoginių šokių labai skiriasi.

„Išmokti pramoginių šokių tikrai yra nemenkas iššūkis. Tikrai būna sunku, yra labai daug taisyklių ir tikrai daugiau nei, pavyzdžiui, hiphopo stiliaus šokiuose. Pramoginiuose šokiuose svarbi kiekviena smulkmena: pradedant laikysena, baigiant pėdų padėtimi“, – sako Paula.

LRT.lt primena, kad „Šok su žvaigžde“ dalyvaus dvylika porų, kurias sudaro profesionalūs šokėjai ir žmonės, kurie dar tik mokosi pirmuosius pramoginių šokių žingsnelių – atlikėjai, aktoriai, televizijos laidų vedėjai, influenceriai.

Daugiau apie tai, kaip sekasi repetuoti, kokie šokiai atlikėjai patinka labiausiai ir pirmieji Paulos bei Gedvino įspūdžiai – vaizdo įraše.