Veidai

2019.08.29 10:41

Princas Williamas tęsia seną karališkosios šeimos tradiciją – atsidėkojo jį pasveikinusiems gerbėjams

LRT.lt2019.08.29 10:41

Nors princas Williamas gimtadienį šventė birželį, visi, kas princą pasveikino su gimtadieniu parašydami jam laišką, rugpjūčio pabaigoje sulaukė jo atviruko su padėka.

Nors princas šiuo metu atostogauja Škotijoje, Balmoro pilyje kartu su šeima ir karaliene Elžbieta II, tai jam netrukdo puoselėti senos karališkosios šeimos tradicijos. Karališkosios šeimos nariai neatsiliepia į gerbėjų skambučius, neatrašinėja į jų žinutes, tačiau visuomet atsako į popierinius laiškus, ypač kai jie – gimtadienio sveikinimas.

Princas Williams birželį minėjo 37-ąjį gimtadienį ir šia proga sulaukė nemažai sveikinimo laiškų. Atėjo metas jiems atsidėkoti. Princas išsiuntė padėkos atviruką su savo nuotrauka, kuri buvo daryta britiškojo GQ viršeliui prieš porą metų.

„Kembridžo hercogas dėkoja, kad parašėte jo 37-ojo gimtadienio proga. Tai iš ties labai malonu, todėl Jo karališkoji didenybė siunčia jums šiltą padėką ir juo geriausius linkėjimus“, – rašoma princo padėkos atviruke.

Panašias atvirutes prieš mėnesį gavo ir tie, kurie pasveikino princą Harry ir Meghan Markle susilaukus vaikelio.

Už tai, kad gimtadienio proga parašė gimtadienio sveikinimus princesei Charlottei ir princui Louisui, gavo atvirukus su mažųjų atvaizdai ir jų tėvų padėka.

Beje, karališkosios šeimos nariai sulaukia sveikinimų ir kitų švenčių proga, pavyzdžiui, per Kalėdas.

„Kembridžo hercogai, princas George'as, princesė Charlotte ir princas Louis'as dėkoja už sveikinimus ir šiunčia šiltus linkėjimus Kalėdų bei Naujųjų metų proga“, – rašoma hercogų padėkos atviruke.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt