Veidai

2019.08.29 19:17

Panemunės pilyje Ignas Krupavičius vedė savo išrinktąją Vaidą

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2019.08.29 19:17

Jaukiai, tik su artimiausiais žmonėmis Panemunės pilyje susituokė LRT TELEVIZIJOS laidų vedėjas Ignas Krupavičius, po ketverių metų draugystės amžiną meilę prisiekęs sužadėtinei Vaidai Kazakauskytei, po ceremonijos tapusiai Krupavičiene.

Kaip Ignas ir Vaida ištarė priesaikos žodžius bei apsikeitė žiedais, matė tik patys artimiausi porai žmonės, jų šeimos nariai. Šventę bičiuliams jaunavedžiai surengs kitą dieną.

Beje, kalbėdamas su portalu LRT.lt Ignas patikina, kad prieš vestuves jaudinasi ne tik būsimos nuotakos: „Vyrai galbūt net labiau jaudinasi, bet to neparodo. Tik tas nerimas yra labai malonus, o vestuvės iš tiesų labai jaudinanti akimirka.

Svarbiausia šios akimirkos nepražiopsoti – šiandien visi skubame, lekiame ir kartais pamirštame stabtelti ir pasidžiaugti svarbiais dalykais. Taigi vestuvių dieną mums buvo svarbiausia pasimėgauti savo diena, savo švente ir negalvoti apie nieką daugiau.“

Uždara vestuvių ceremonija įvyko rugpjūčio 29-osios popietę. Ši data jaunavedžiams ypatinga – prieš ketverius metus jų pažintis užsimezgė būtent paskutinėmis vasaros dienomis. Tiesa, Ignas sako, jog rinkdamiesi datą galvojo ne tik apie savo draugystės pradžią.

„Man graži ta simbolika, aš tikiu likimu ir tuo, kad niekas šiaip sau nevyksta. Kai rinkomės, kada surengti šventę, nutarėme datą išsirinkti pagal suplanuotas keliones.

Dar praėjusiais metais buvome nusipirkę kelionę į Karibus, nuostabaus grožio Martinikos salą, tad pagalvojome, kad ši sala geriausiai tinka povestuvinei kelionei. Taip sutapo, kad artėjant kelionei minime ir savo draugystės sukaktį“, – pasakoja I. Krupavičius.

Tiesa, I. Krupavičius šypsosi, kad rugsėjis Karibuose pats lietingiausias mėnuo, tačiau jis įsitikinęs, kad prasti orai jiems medaus mėnesio nesugadins.

Išsamesnis interviu su Ignu Krupavičiumi – portale LRT.lt jau šį savaitgalį. Daugiau šventės akimirkų – nuotraukų galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt