Naujienų srautas

Veidai2019.08.25 14:24

Christina Aguilera švenčia ypatingą progą: dėkoja gerbėjams ir atskleidžia, kodėl nesusitikinėja su žvaigždėmis

LRT.lt 2019.08.25 14:24

Talentingoji Christina Aguilera mini ypatingą progą – prieš 20 metų rugpjūčio pabaigoje pasirodė debiutinis atlikėjos albumas „Christina Aguilera“ ir prasidėjo jos kelias į populiarumą.

Prieš du dešimtmečius gerbėjai pirmą kartą išgirdo hitais tapusius kūrinius „Genie in a bottle“, „What a Girl Wants“, „Come On Over (All I Want Is You)“ ir kitus. Tada juos atlikusiai dainininkei tebuvo 18 metų.

Su debiutiniu albumu atlikėja pelnė savo pirmąjį „Grammy“ apdovanojimą, iš viso ji turi penkias „Grammy“ statulėles ir dar 107 kitus apdovanojimus.

„Mielieji, negaliu patikėti, kad mano debiutiniam albumui – 20 metų! Matydama visus jūsų įrašus ir komentarus jaučiuosi be galo laiminga, emocionali ir šventiškai nusiteikusi.

Žvelgdama į praeitį, suprantu, koks yra mano gyvenimas ir jūs esate didžiulė jo dalis. Ačiū, kad paskatinate mane būti dar didesne kovotoja, toliau mylėti ir gyventi dėl savo tikslo“, – savo „Instagramo“ paskyroje Ch. Aguilera dėkojo savo gerbėjams.

Per jos karjerą būta visko, atlikėja sulaukė ir nemažai kritikos dėl 2002-aisiais pasirodžiusio albumo „Stripped“. Ji nusidažė plaukus juodai, apsinuoginusi pozavo žurnalo viršeliams.

„Manau, kad moters kūnas yra gražus ir juo reikia didžiuotis. Tas albumas buvo ganėtinai kontroversiškas, nors šiais laikais toks ir neatrodytų.

Noriu tikėti, kad nutiesiau savotišką kelią ir padėjau moterims suprasti, jog jos gali būti, kokios tik nori. Ir gali tuo didžiuotis“, – duodama interviu žurnalui „Cosmopolitan“ sakė atlikėja.

Be to, ji juokavo, kad visi, esantys pramogų pasaulyje, yra labai saviti ir su jais ne visada lengva: „Turėjau progų susitikinėti su kita pramogų pasaulio žvaigžde, tačiau tai ne man. Kažkas su tavim negerai, jei nori būti pramogų pasaulyje. Juk pripažinkim, aš tikrai turiu tam tikrų problemų. Taigi galiu pakęsti tik vieną įžymybę, ir tai turiu būti aš.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi