Naujienų srautas

Veidai2019.08.24 16:48

Geriausią Hario Poterio draugą vaidinęs Rupertas Grintas į savo herojų panašus ne tik išvaizda

LRT.lt 2019.08.24 16:48

Filmų apie burtininką Harį Poterį gerbėjams aktoriaus Ruperto Grinto pristatinėti nereikia – jis suvaidino raudonplaukį neranguolį Ronaldą Vizlį, geriausią Hario draugą. Rugpjūčio 24-ąją aktorius švenčia 31-ąjį gimtadienį.

Pasaulis R. Grinto veidą įsiminė po to, kai jis sukūrė vaidmenį pirmajame filme apie mažąjį burtininką Harį Poterį. Jis vaidino geriausią Hario draugą ir ištikimą bendražygį, kiek komišką Ronaldą Vizlį. Tuo metu R. Grintui buvo 11 metų.

Tiesa, nors aktorius sukūrė Ronaldo vaidmenį, jis pats sakė, kad labiau būtų norėjęs vaidinti blogietį Draką Smirdžių.

Įdomu tai, kad aktorius teatru ir vaidyba domėjosi nuo ankstyvos vaikystės ir vaidmuo kultiniu tapusiame filme tikrai nebuvo jo karjeros pradžia – dar prieš tai jis suvaidino keliuose teatro spektakliuose.

Beje, aktorius su savo vaidinamu personažu iš J.K Rowling knygų apie Harį, panašus ne tik išvaizda – aktorius yra ne kartą sakęs, jog bijo vorų. Ir vaidyba tikrai nėra vienintelis aktoriaus talentas – jis taip pat groja gitara ir įvairiais egzotiškais instrumentais, pavyzdžiui, ragu.

Nenuostabu, kad ganėtinai komišką personažą sukūręs aktorius savo įkvėpėju laiko komedijos virtuozą, aktorių Jimą Carrey.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi