Naujienų srautas

Veidai2019.08.24 13:02

Ilgai ir laimingai: susituokė Ugnė Galadauskaitė ir Marius Siparis, vestuvėms pasirinkę ypatingą datą

atnaujinta 13.30

Priešpaskutinį vasaros savaitgalį sostinės Šv. Jonų bažnyčioje susituokė LRT TELEVIZIJOS laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė ir LRT prodiuseris Marius Siparis. Gražiu atsitiktinumu ir geru ženklu jaunieji laiko ir tai, kad atsitiktinai pasirinko jų šeimai prasmingą datą.

„Vestuvių dieną turi karaliauti emocijos. Esu tikra, kad bus ir emocijų ir malonaus jaudulio – vis dėlto, tai viena svarbiausių akimirkų gyvenime“, – dar prieš vestuves portalui LRT.lt sakė nuotaka.

Pora sako, kad nesitiki, jog po vestuvių pasikeis jų jausmai ar santykiai, tačiau santuoka jiems abiem yra labai svarbus, prasmingas ir reikalingas žingsnis. Be to, pasirinkusi vestuvių datą pora sužinojo, kad atstitiktinai pasirinko nepaprastą dieną.

„Kai apie savo vestuvių datą pranešėme savo šeimoms, mano močiutė pasakė, kad ir jų vestuvės vyko rugpjūčio 24-ąją. Tai buvo gražus atsitiktinumas ir, manau, labai geras ženklas", – šypsojosi nuotaka.

Be to, ši diena turi ypatingą prasmę ir patiems jaunavedžiams – lygiai prieš trejus metus jų draugystė prasidėjo būtent per LRT naujojo sezono atidarymo šventę. Vestuvių išvakarėse Marius ir Ugnė taip pat dalyvavo 94-ojo sezono atidaryme, tačiau neilgai pabuvę išskubėjo ruoštis ypatingai dienai.

Santuokos liudininkais tapo JAV gyvenanti nuotakos sesuo su vyru. Po iškilmingos ceremonijos ir priesaikos, Ugnė tapo Galadauskaite-Sipare.

Jaunavedžiai tikisi, kad jų vestuvės – graži šventė ir jų svečiams. O šių susirinko nemažai – pilnas Šv. Jonų bažnyčios kiemelis. Pasveikinti kolegų atskubėjo ir kolegos iš LRT, linkėję jauniesiems šeiminės laimės.

Jaunuosius sveikino motinystės atostogų išėjusi Eglė Daugėlaitė, Ignas Krupavičius, Justė Tamošaitienė, Inga Larionovaitė ir kt.

Ir nors sulaukė gausybės nuoširdžių sveikinimų, jaunieji nelinkę visko palikti likimui. „Likimo valiai visko palikti negalima. Galbūt ne be reikalo žmonės sako, kad santykiai yra darbas. Nors dabar viskas sekasi lengvai ir einasi it sviestu patepta, tikiu, kad bus akimirkų, kai reikės ieškoti kompromisų.

Tikiu, kad reikės ir padirbėti, kad viskas eitųsi sklandžiai ir gerai“, – pasakojo laiminga nuotaka.

Daugiau šventės akimirkų – nuotraukų galerijoje.

U. Galadauskaitė svajonių vyrą sutiko LRT koridoriuose
Gyvenimas. Ugnė Galadauskaitė ir Marius Siparis
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi