Naujienų srautas

Veidai2019.08.24 09:20

Andrius Mamontovas atskleidė savo didžiausias baimes: baisu tapti nereikalingu

LRT.lt 2019.08.24 09:20

„Labiausiai baisu dėl artimų žmonių, o asmeninė baimė – būti nereikalingu“, – sako atlikėjas Andrius Mamontovas muzikiniame šou „Vakarėja su Martynu Starkumi“. Beje, įdomių pokalbių, muzikos ir fokusų kupinas šou nuo šiol bus rodomas šeštadienio vakarais.

Šį kartą svečiai – itin muzikalūs. Tai – Andrius Mamontovas, grupė „8 kambarys“, Raminta Naujanytė-Bjelle. Laidoje taip pat svečiuosis keliautojas, žurnalistas, 3 vaikų tėtis ir motociklų fanas Rimas Bružas.

Pagrindinis laidos svečias – dainininkas, dainų kūrėjas A. Mamontovas. Studijoje atlikėjas paminės ir savo 52 gimtadienį – laidos vedėjas Martynas Starkus įteiks svečiui šokoladinį tortą. „Žinau, kad esi vegetaras. Todėl tortas pirktas veganų parduotuvėje. Jokio „feilo“ nebus. Norėčiau, kad paragautumei. Turėtų būti skanus“, – sakys M. Starkus.

200 dainų sukūrusi Lietuvos muzikos žvaigždė laidoje prisimins ir legendinės grupės „Foje“ laikus. Dainininkas pasakos sulaukiantis laiškų iš jaunos kartos žmonių, kurie nori pradėti dainuoti, tačiau vis nedrįsta. „Jeigu tu žinai, ką tu darai, ką tu nori išreikšti, tau nereikia kito nuomonės. Jeigu nesi užtikrintas, tai gal nereikia rodyti niekam“, – šeštadienio vakarą laidoje kalbės A. Mamontovas.

Laidos vedėjas M. Starkus iš juodos dėžės ištrauks unikalią relikviją – A. Mamontovo išleistą knygą „107 klausimai, kurių pasigenda Lietuvos muzikantai interviu metu“. Laidos metu atlikėjas atsakys į kelis iš jų.

„Jei tu netektumei balso, klausos arba rankų – ką darytumei? Ar išgyventumei?“ – paklaus M. Starkus. „Reikėtų žiūrėti kūrybiškai, kūrybiškai prieiti prie to. Ką tau leidžia likusios priemonės daryti? Pagaliau, gal yra tiesiog įdirbis“, – atsakys svečias.

„Ką darytumei, jeigu sužinotumei, kad gyventi tau liko viena diena?“ – klaus M. Starkus. „Anksčiau galvodavai, kad eičiau visų atsiprašyčiau, kuriuos įžeidęs, atiduočiau viską, surašyčiau, kam ką palieku. Dabar, man atrodo, aš tiesiog gyvenčiau tą dieną taip pat, kaip gyvenu bet kokias kitas dienas. Man taip atrodo šiandien“, – atsakys A. Mamontovas.

„Ko labiausiai bijai?“ – dar vieną klausimą užduos M. Starkus. „Labiausiai baisu dėl artimų žmonių, kad jiems kas nors neatsitiktų. Ypač, aišku, kai pradedi turėti vaikų. Vaikams, mylimam žmogui, kad kas nors neatsitiktų. Man baimės dažniausiai yra tokios. Asmeninė baimė – būti nereikalingu. Būti kam nors reikalingu yra vienas iš svarbių dalykų“, – sakys A. Mamontovas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi