Veidai

2019.08.21 10:46

Garsusis televizijos laidų vedėjas Larry Kingas skiriasi su savo septintąja žmona

ELTA2019.08.21 10:46

Žymus JAV televizijos laidų vedėjas Larry Kingas skiriasi su savo septintąja žmona Shawn. Tai antradienį pranešė naujienų agentūra „The Associated Press“.

Agentūros žiniomis, 85 metų televizijos žvaigždė pateikė skyrybų su savo 59 metų sutuoktine dokumentus Los Andželo apygardos Aukščiausiajam teismui.

AP primena, kad pora atšventė vestuves 1997 metais, jie turi du sūnus – Chance`ą ir Cannoną. 2010 metais sutuoktiniai jau buvo padavę skyrybų dokumentus, bet vėliau apsigalvojo.

Shawn – jau septintoji L. Kingo žmona. Iki 1997 metų pokalbių laidų vedėjas buvo susituokęs septynis kartus, iš jų du – su ta pačia moterimi.

L. Kingas (tikroji pavardė – Lawrence`as Harvey Zeigeris) gimė 1933 metų lapkričio 19 d. Niujorke žydų emigrantų iš Baltarusijos šeimoje. Televizijos kanalo CNN pokalbių laida „Larry King Live“ buvo transliuojama 25 metus.

Ji buvo įtraukta į Guinnesso rekordų knygą kaip ilgiausiai gyvavusi laida, rodyta viename ir tame pačiame kanale, vienu ir tuo pačiu laiku, su vienu ir tuo pačiu vedėju.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.